Bana ilgisi var mıdır? neden böyle davranıyorolabilir? uyarmam gereken bir husus var mıdır?

arkadaşlar okulda beden hocam var. çok sevilen bir hoca. aramızda bayağı yaş farkı var. ancak bana davranışları garip gibi. geçen hafta bahçede dolanıyordum. yanındaydım. birden beni gördü ve''naber'' dedi. bende''iyidir hocam sizden naber''dedim.''iyiyim. sen iyisin demi?''dedi.''evet.''dedim.''kendine gel biraz , hareketli ol tamam mı? '' dedi. ve o müthiş cümle... ''bundan sonra ben seni gördüğümde değil sen beni gördüğünde nasılsınız hocam diye sor , SİZİ ÇOK ÖZLEDİM DE '' dedi. bende tamam dedim. sonra koridorda gördüm. beni görünce zaten direk gülümsedi. nasılsınız dedim. iyiyim sen nasılsın diyip güldü. ve yoklama alırken benim adımı atladı ve bende hocam beni okumadınız dedim. gülümsedi. bilerek mi yaptı bilmiyorum. sınavdan da 100 verdi. hak ettim ama dört dörtlük yaptığım söylenemez. bugünde kantinin önündeydim. arkamdaymış fark ettim. elini omzuma koymuş. bende arkamı döndüm. sırıtan bir yüz gördüm. merhabalaştım nasılsın iyiymisin dedi bende iyiyim siz nasılsınız dedim iyiyim , teşekkür ederim. dedi gitti. ama garip gibi. siz ne düşünüyorsunuz? iyi niyetlimi yoksa ben mi yanlış anlıyorum?

Güncellemeler:
güncel

0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;