Grup ortamında konusamıyorum sizce neden?

Özgüvensizlik diceksiniz muhtemelen coklu grup ortamında herkes fıkırlerını sunup tartısırken ben bişey soyleyınce sanki beni duymayacaklarmıs gıbı hıssedıyorum hep dınlemeyı tercıh edıyorum sızce nasıl yenebilirim bu durumu?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aktif pasif insan farkı yenmen çok zor bence

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Içinden ne geçerse geçsin söyle. Birşey mi geldi aklına acaba doğrı mu yanlış mı diye düşünme direk söyle içinde tutma. Bu şekilde aşarsın bunu bende de vardı eskiden

0|0
    0|0
    • nasıl yendin peki

• Içimden ne geçiyosa söyleyerek

• Doğrumu yanlış mı düşünmeyerek

Erkekler Ne Diyor 8

• Bu zayifliginizin uzerine uzerine gidecekseniz. yuzunuzun kizarmasina aldirmiyacaksiniz kizarirsam kizariyim diyeceksiniz. Zaten kizlarin yuzlerinin kizarmasi onlara yakisir ve guzelliklerinin bir parcasidir. Goreceksiniz gececek.

0|0
    0|0
  • Özgüven eksikliği fakat bana göre haddini bilmek

0|0
    0|0
  • Çünkü çok tatlısın sen

0|0
    0|0
  • kimin ne diyeceğini umurusuyon problemin bu ki benimde bu
    ben napıyorum geçiyor nasıl geçiyor bilmiyorum üni etkisi heralde
    ana sebep budur bence 15 yıllık insan ömürümde yaptığım çıkarımlar sonucunda senin problemin budur çözümü içinde yatıyor

0|0
    0|0
  • bir gün patlama yaşarsın

0|0
    0|0
  • Bu bende de vardı ama işe girince çoğunluğu geçti bunlar hep aile baskısı yüzünden oluyor şu an sadece sahne korkusu var bende

0|0
    0|0
  • utangaçlıktır

0|0
    0|0
  • Bende öyleydim şimdi direk konuya giriyom ağzıma ne gelirse söylüyorum. Hiçte korkulacak bir durum değil. Çünkü herkesin başına duyulmama geliyor. Hatta bazen yeni tanıştığım insanlarla hadi napıyoz knk diyorum noluyor falan diye bakıyorlar :D

0|0
    0|0
    • Nasıl yendin peki?

• Bilmem bir kaç kere direk atıldım. Sonra alışkanlık haline geldi. Hiç susmuyorum artık arkadaş ortamında.

Kızlar Ne Diyor 2

• Biraz yapı meselsi. Biraz kitap oku meraklı olduğu şeyleri araştır. zamanla sende konuşursun

0|0
    0|0
  • özgüven başka hiç birşey değil, destek alırsan atlatılabilecek birşey

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;