Asgari ücrete gelen zam ile birlikte piyasadaki herseye gelen zam sizce doğru orantili mi?

Arkadaslar ben yanlis miyim asgari ucrete 300 tl zam geldi ama onunla birlikte piyasaki hemen hemen cogu urune zam geldi 300 tl ne ki de bu kadar hersey pahali oldu bide maasina zam gelmeyenler var siz nasil degendiriyosunuz bu durumu?

Güncellemeler:
Pasif sitenin pasif üyeleri uyanın
Pasiflerr :D

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• çocuk kandırıyolar mk. böyle devam etsinler. şurda bikaç yıl kaldı. zziktir olup gidecem türkiyeden

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Söylemek için çok geç kaldın.
    Donumuzu çekiştiriyorlar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• asgari ücretin bence genclerde 1500 tl evli kişilerde 2000 olması lazım
    bana oy verin uğurcan parti

0|0
    0|0
  • Aslinda bu zam degildi zamla ortulmus develuasyondan baska bisey degil bence ekonomist degilim ilkokul mezunuyum ama maasli calistigim icin neyin ne oldugunu kestirebilecek kadar suurum yerinde

1|0
    0|0
  • Tabiki. Sana verdikleri zamı çaktırmadan geri almanın yolu bu taktikten geçer.

1|0
    0|0
  • Asgari ücret 949tl ehliyet almak 1100tl idi
    Asgari ücret 1300 ehliyet almak 2800tl oldu

1|0
    0|0
    • Ciddi misin

• Ehliyeti bakaldan almasınlar diye yapılan birşey bu ve sınavda zorlaştırdılar. Sence yetmiyormu artık annesiz babasız trafik kazasında ölen insanlar çocuklar yanlız kalıyorlar. Benim 2 senede trafik canavarı dedemi ezdi ve öldü sence buna ehliyet veren adamı suçlu yoksa ezen adammı? Olan yine bize oldu boşversene sen.

• @PlayJ3oyy kardes parayla ne alakası var kardes ehliyet almayı zorlaştırsınlar tam anlamıyla araba kullanıp işaretleri bilmeyene vermesinler

• Oy kullanan fakirlerin beynini siteyim. Geberün pis yaratıklar

0|0
    0|0
  • belkide evet

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• verdiklerini alıyorlar değişen bişey olmadı pek

1|0
    0|0
  • Türkiye'de zam demek maaşa da herşeye de zam demek şaşırtmadı beni.

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;