Oğlumun telefonunda bu fotoğrafı buldum ne demek istiyor?

oğlumun telefonunda bu fotoğrafı buldum ne demek istiyor ?

eşimin tayinin diyarbakırda çıkmasının ardından çok değişti
şu an 16 yaşında

1|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Adamim ben diyor sıkıntı yok.

2|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Türk ırkı sağ olsun gerisini boş ver

1|1
    0|0
  • 1|1
    0|0
  • bu yaşlarda manevi duygular yoğun saf ve temiz bir biçimde yaşanır ondan öyle. Birde bulunduğunuz ortam malum yani

1|0
    0|0
  • Vatansever biri ;) ♥

2|0
    0|0
  • Milliyetçi büyüyor işte ne güzel

2|1
    0|0
  • Turkluktur.

1|1
    0|0
  • Kuvayi milliye osmanlıda bır harekait kuvayı mıllıye harekatı kötü bırsey degıl senın oglan osmanlıcı :)

1|0
    0|0
  • doğruyu yapıyor.

1|0
    0|0
  • https://m.youtube.com/watch?v=1k_CQb5X8-4
    Burda geçiyor o söz.. Herkes Ermeni olursa ben Kuvayi Milliye.. Yani vatan perver bir söz.. Sakıncalı bir foto değil

0|1
    0|0
  • kötü bir şey yazmıyor kuva-i milliye 1 dünya savaşından sonra ülkemize yapılan işgallere karşı halktan oluşturulan düzensiz birliklerdi

1|0
    0|0
  • Vatanın savunulması gerektiğini düşünüyor ilerde asker ya da polis olabilir. Sorun yok kimseye zarar vermez korkma

1|0
    0|0
    • pöh olmak istiyor

• Helal olsun senin oğlun adam gibi adam. Bu devirde kanıbozukların arasında bu şekilde düşünmek her babayiğitin harcı değil

• milli duyguları kabarmış malum ergenlik :) korkacak birşey yok merak etmeyin :)

1|0
    0|0
  • Sevinmelisiniz Milliyetçi bir çocuğunuz var

1|0
    0|0
  • hayırlısı olsun

1|0
    0|0
  • Kulaktan dolma bilgisiyle gidipte ordaki okul arkadaşlarına terörist muamelesi yaparsa bir güzel dayak yer haberin olsun

0|1
    0|0
  • Düşmanlara karşı savaşmaya devam

1|0
    0|0
  • ablacm oğlnz ırkçıı olmya başlmss bnce daha yası küçükkn görüşlrni değiştrn yoksa ırkcı biri olp cıkack

0|0
    0|0
  • daha da değişecek ama olumsuz bir değişim değil bu ki bu yaşlarda stabil olan bir değişiklik

0|1
    0|0
  • Okullarda bir bozukluk var ya da arkadaşlarda :D

0|0
    0|0
  • Oğlun biliyor. Sen bilmiyormusun Anne , Baba olacaksınız. Sen vatanını sevmiyormusun. Oku Araştır. Öğrenmedin mi. AcunTV e sor.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 5

• Haklı çocuk aramızda o kadar ermeni var ki , aslı ermeni olanlara söz yok sonra da ermenileri protesto ediyor :)

2|2
    0|0
  • Babasina özenmis yavru😂

1|0
    0|0
  • Diyarbakır harbi garip bir şehir. değişik

0|0
    0|0
  • Milliyetci kimlik bunalimlari

1|0
    0|0
  • Ders notudur o