Kendin misin yoksa bir maskeyle mi yaşıyorsun?

Kendin misin yoksa bir maskeyle mi yaşıyorsun?Kendin olabilmek söylemesi kolay yapmsı zor işlerden,
Sen kendin misin yoksa bir maskeyle mi yaşıyorsun?

1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kendim gibi yasiyorum ama bazen hepimiz iki yuzlu olsbiliyoruz. Icimiz kan aglarken gulebiliyoruz ve aklima hamlet in Opelia ya soyledigi soz geldi.

2|0
    0|0
    • Sözü de alsaydık

• Tanrı size bir yüz vermiş siz kendinize bir tane daha yapıyorsunuz. Bu iki yarım kimliğin arasındaki savaş... Olduğumuz kişi ve davrandığmız kişi arasındaki savaş kazanılamaz.

• Teşekkürler çok iyi

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 39

• ben kendim gibi geziyorum demesin kimse
    zira bazen en yakınlarına bile kendini anlatamıyorken
    kendin olmak zordur..

1|0
    0|0
  • Tabiki maskeyle yaşıyorum. İş yaşantım ile özel yaşantım ap ayrı. İş biter bitmez kendi moduma dönüyorum. İnsan ilişkileri işte. Bazen mecbursun rol yapmaya napceksın :)

1|0
    0|0
  • kendim olmak için yırtınıyorum. umarım bir gün tam anlamıyla olacak.

1|0
    0|0
  • Kendimim heralde benim yani

1|0
    0|0
  • Onun görüşüne göre mutsuz insan yoktur, mutlu olacağına inanmayan insanlar vardır ve insanları yorgun kılan yaşam değil, taşıdıkları maskelerdir.

1|0
    0|0
  • Hepimiz maske takıyoruz.

1|0
    0|0
  • bilemicem kanka

1|0
    0|0
  • Maske yok.. Sadece gözlük..

1|0
    0|0
  • Sence. dd

1|0
    0|0
  • nasıl çiçekler sıcaklığa gore adaptasyon geçirip renk değişiyor sa bende ona göre tavırlarımi değiştiriyorum ama bunun böyle olduğunu arkadaşlarıma söylüyorum bu yüzden kendim olduğumu maske takmadığımı düşünüyorum.

1|0
    0|0
    • Değişiiikkk🤔

• Spoiler vermeyeceğim :) kısaca içindeki çocuğu nasıl serbest bırakacağını ve hayattan nasıl zevk alacağını anlatıyor.

• Diyorsun, teşekkürler kesin okuyacağımmm..

• Bir maskeyle bazen insanları kırmamaya çalışırken daha kötü kırıyorum

1|0
    0|0
  • Çok doğal...

1|0
    0|0
  • Kendi

1|0
    0|0
  • Maskesi olanlar kendim diye cevap verebilirler mi?

1|0
    0|0
  • bir maskeyi çok uzun süre takarsan artık o maske olmuşsundur. Bende de öyle bir durum var.

1|0
    0|0
  • Sadece mutsuz olduğum zamanlar, etrafıma hissettirmemek için kullandığım neşeli bir maskem var.

1|0
    0|0
  • bazen maskeye dönüşebilirim...

totally-90s.com/.../Stanley-Ipkiss1.jpg

1|0
    0|0
  • Şu sıralar kendimi kaybetmiş gibi bir halim var

1|0
    0|0
  • Öyle bir maske çok aradım ama bulamadım :) Sonuna kadar kendim kalmaya karar verdim daha sonra.

1|0
    0|0
  • Kendimle gurur duyuyorum elhamdülillah :D

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 36

• Ben benim hep benim. Ama iş yerinde farklı, ne derdim olursa olsun o an mutlu maskemi takıyor güler yüz ile geziniyorum

1|0
    0|0
  • tamamen kendimim :D

1|0
    0|0
  • Kendimim :D oyüzden kimseyle görüsmüyorum zaten 😂 Bu hayatta anca maskeli olmak ise yariyor

1|0
    0|0
  • Maske takıyorum. Ama ne olursa olsun maskemi de gerçeğe çevirmeye çalışıyorum. Yani kısacası maske takmak istediğim zamanlar değişmek istediğim zamanlar oluyo. Maske takabiliyorum da.

1|0
    0|0
    • Bence kişisine göre davranıyorsun

• Olblr de ztn değişince tüm insanlara karşı değişiyorum. Ruhumu değiştiren şeylerden sonra insanlara farklı gelmeye başlıyorum. Ama benim yalan yüzüm yok. Tamamiyle gerçek yüzümü görüyolar insanlar. Sadece değiştiğim zaman maske takmış gibi oluyorum.

• Anladım, doğrusunu yapiyorsun

• Kendimim

1|0
    0|0
  • kendimim bu yüzden sevilmiyorum

1|0
    0|0
  • Maske var yalan degil mecbur gizlettiriyorlar

1|0
    0|0
  • Neysem o'yum

1|0
    0|0
  • Kendim

1|0
    0|0
  • kendimim

1|0
    0|0
  • anlamıyorum insanlar var hayatımda ve kendim olarak hissettiğim çok az diğerlerindeyse kimdim bilmiyorum

1|0
    0|0
  • Her zaman kendimin bu yüzden de seveyim çok yoktur :)

1|0
    0|0
  • Her zaman kendim olurum

1|0
    0|0
  • Bende kendim gibiyim fakat çevremdeki insanlara da maske gibi geliyorum o da ayrı bir iron yani ben şimdiye kadar neysem hep öyle kaldım ve kalmaya devam edicem

1|0
    0|0
  • Herkesin kendine özel gir maskesi var!

Maskenizin alt kısmını göstermek istediğimiz kişilere gösteririz zamanı gelince..

1|0
    0|0
  • Artik maskeyle dolaşıyorum çünkü ilgi çekmek için böyle olduğumu söylüyorlar

1|0
    0|0
  • maskem var :( istesemde çıkaramıyorum. özgür değilim...

1|0
    0|0
  • Neyse o yum. aynısınıyansitriim

1|0
    0|0
  • ortamına göre degişiyor ama genelde nasılsam öyleyim 2. dönem nakil yaptım sınıfta da kendimi pek ifade edemedim bir tek orada kendim gibi hareket edemiyorum

1|0
    0|0
    • Orada da kendin oll😊

• ya sınıfta bir kaç erkek var ve herkesle bir ugraş içindeler dalga konusu yapıyolar onların hedefi olmamak için sınıfta kimseyle muhattap olmuyorum 1-2 kişi onlarda olmasa da olur farklı sınıflarda daha çok arkadaşım var :)

• Anladım iyi yapıyorsun😊

• Kendim gibi oldugum için kaybeden ben oldum her zaman.

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    16
Yükleniyor...