Şu an cok sinirliyim napicam nolur bakarmisiniz?

Minibusle biryere gidicektik topluca ve orada karsilikli birbirimizi sevmedigimiz tartistigimiz insanlarda olacakti. En yakin 2 arkadasim var biz 3 lu takiliyoruz onlar ikisi ayni koltukta benimde teklide oturmami soylediler ben sinirlendim ben tekte oturmam diye ve arkadasim ablasinin yaninda otirmami soyledi bende dittir git dedim sinirden ablasida ordan ay ben sanki seninle oturmaya cok hevesim gerizekaliya bak dedi ablasi ve beni sevmeyen kisiler kahkaha atti iyi koydun vs gibisijden konustular bende onlara cokmu komik falanbdedim sinirlendim ve Şu an napmaliyim cok sinirim bozuk?

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Senin tek oturmanı istemişlerse üçlü diye bişey yok ortada benim arkadaşlarım olsa zorla araya sığdırırlardı beni :) arkadaşlarını iyi tanı. Kimsenin sana emir vermesine ne yapman gerektiğini söylemesine izinde verme böyle aradan lafı sokarlar rezil olursun sonra dikkat et

0|0
    0|0
    • Bana hep tek oturan arkadas dediki zaten hep ikilide oturiyosun biekrede biz ikili oturalim dedi

• bak gerçek dostlukların arasında hiç bir zaman çekememezlik durumu, kıskanma durumu olmaz. burdan anlamalısın anlaman gerektıgını

Erkekler Ne Diyor 5

• keşke derli toplu cümleler kursaydın inan anlamadım ne dediğini tam

0|1
    0|0
  • Hııı sansın garızakalııı deseydin ya arkasındanda yapıştırsaydın lafi lafıma laf katanın diye:/

0|0
    0|0
  • Yapcak bişey yok artık olan olmuş

0|0
    0|0
  • böyle ufak meseleler için sinirlenip moralini bozmamalısın bence.

0|0
    0|0
  • yaşın baya küçük heralde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;