Kadın objeyse erkek nedir? Kadın kapanıyorsa erkek neden açıktır?

Açık bir haksızlık var ortada. ben böyle görüyorum. Erkeklerden saklanarak kapanarak onları fazla ciddiye almış olmuyor musunuz kızlar?

Güncellemeler:
Kimseye yorum yapmayacağım. Dini sorgulamak istemiyorsanız. Haksızlığa uğradığınızı görmüyorsanız o sizin sorununuz.

1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ataerkil. toplumun getirisi yoksa boyle. olmamali bncede

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Of off toptan dinden cikaxagm sonunda

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Ciddiye slmis derken? Neden kadin ve erkrk birbirine dusman gibi neden asagilama pesinde?

0|0
    0|0
  • Erkek obje değil mi sanıyosun günümüzde? ''Kızlar erkeklerden saklanın '' kuralı nerede yazılı söylesene? Erkek için kapanmak değil o, Allah için kapanmak diye düzeltmelisin. Ayrıca tam tesettür bir bayan ile Yahudilerin ''moda'' akımına uyan kız arasında bir fark varsa oda birinin inançlı diğerinin ise erkeklerin şehvet açlığını bastıran konumda olmasıdır. İnancınız yok ya da çok sönük olabilir, fakat burada tesettürlü bayanları etiketlemenin mantığı yobazlık değilde nedir?

0|0
    0|0
  • Evet bizden saklanmanıza gerek yok. Güzelliklerinizi açıkça gösterin

0|0
    0|0
  • erkeklerinde belli düzeyde kapanması gerekiyor zaten.. hiç istekleriniz yıllarca bile bastırabilirsiniz. bizim belli yaşa kadar beynimize kan gitmiyor tabi tercübeyle beynimle hareket etmek daha iyiymiş

0|0
    0|0
  • Erkeğin malı meydanda olduğu için :D

0|0
    0|0
  • Illa kapali olman gerekmiyor knk

0|0
    0|0
  • kadın göğüslerini gösterme çabasındayken erkek neden penisine bez geçirip dik dursun diye bişi takmıyor? azıcık belli olsa şeref siz haysiyetsiz görgüsüz abaza oluyoruz?

0|0
    0|0
  • günaha girme bence, Allah bile iki cinsi eşit görmemişken sen eşitlikten bahsetme. ve kabullenin bunu

0|0
    0|0
  • Kapanmaktan kasıt ortunmek ise mevcut kadınların pwk ortundugu soylenemezken bu soruda neden yapmiyoruz ama neden isteniyor mu diyorsunuz öyle ise açın okuyun sebepleri yazıyor

0|0
    0|0
    • :) benim ne kast ettiğim belli de senin bana aç oku demen komik. size soru soran insanların belki konuyu sizden daha iyi bildiği ihtimalini göz önüne almanız gerek. benim sorularım genelde farkındalık yaratma amaçlıdır

• Farkındalığı yapmadigin bir şeyin sebebini sorarak yapmandan senin bizden daha iyi bildiğini anlaşılıyor zaten :)

• erkek subje demene gore

0|0
    0|0
  • Biz erkegiz istedigimizi yapariz

0|0
    0|0
  • Kafamda deli sorular...

0|0
    0|0
  • Hahahaa nasil bir ruh hali icjndesin ak sen

0|0
    0|0
  • Tamam o zaman sende göğüslerin açık gez bak bakıyım napıyolar sana.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayır bence herşey yine ailede bitiyodu yoook kendi oğullarını düzgün yetiştirseydi böyle bir yerde olmazdık emin ol

0|0
    0|0
  • Erkeğin egosunu tatmin etme amaçlıdır

0|0
    0|0
  • Erkeklerin de yapması gerekenler var mesela onların da pantolon falan giyinmemesi gerek ya da bol olucak şalvar tarzı onlar uygulamıyor onların günahı banane ki bundan sanki onlar için mi kapanıyoruz

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;