Sevdiğiniz ve sevmediğiniz halklar?

Sevdiğiniz ve sevmediğiniz halklar?
Dünya halkları içinde sevdiğiniz ve sevmediğiniz ilk üç halkı sıralayın desem hangilerini yazarsınız?
Benim sevdiğim halklar " Türk - laz - hindistanlı " sevmediğim halklar " kürt - ermeni - rus "

Güncellemeler:
Bütün humanistler toplandık toplandık toplandık ahahah damarlarından intikam duyguları alınmış tarihinden ders çıkarmayan insanlar acıyorum sadece tatlişler 😃
Muslumani severim falan filan polyanaciligi birakin Allah peygamber deyip teröre oy atan müslümanın teröre oy atmasa da özerklik isteyen müslümanın biji diye anıran medeniyetsiz esek sever müslümanın Allah belasını versin, müslümanlar kardeşmiş geçin şu ucuz edebiyatları Türk ancak Türk ile kardeştir ne hain bir krtle ne de hain bir arapla müslüman oldugu icin asla kardeş değil !

1|1

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Sevmedigim romen , ıngiliz , arap. Sevdiğim kalan herkes

1|0
    0|0
  • sarı ırk (japon-çin, malezya, tayland v. b.) fransızlar, araplar

1|0
    0|0
  • Sevmediğin halk kesiminin için "Kürt" halkını yerleştirmen, Ermeni ve Ruslarla bir tutman olmamış.

Sevdiğim Halk ; Türk, Kürt, Laz, Çerkez! - Yani bu topraklarda yaşayan halk. Ve tabii ki Azeriler!

0|0
    0|0
  • kürt ermeni rus olmasın gerisi olur

1|0
    0|0
  • çürükler hariç insanları ve hayvanları seviyorum..

1|0
    0|0
  • sırpları hiç sevmem

1|0
    0|0
  • Kürt den nefret ederim ve suriyelilerdende

1|0
    0|0
  • Ermenileri fransizlari İngilizleri ve çinlileri sevmem.

1|0
    0|0
  • kürt, zaza, kurmançi

1|0
    0|0
  • Ben daha çok iyi ve kötü olarak ayırıyorum insanları

1|0
    0|0
  • Müslüman ve merhametli olanları seviyorum müslüman olmayanları sevmiyorum bu kadar basit. Halk olarak degil insan olarak bakarım olaya.

0|1
    0|0
  • İnsana bakıyorum, ırkına değil

1|1
    0|0
  • Hz. Muhammed'in Ümmetini seviyorum karşısı olan hangi ırk olursa olsun sevmem

0|0
    0|0
    • Müslüman kılıflı terör yandaşlarınds biji diye anıran muslumanlardan nefret ediyorum musluman olmalari umrumda bile degil

• Gayet muslumanlar sana dagdaki pkk dan degil sehirde ki pkk sever krtten bahsediyorum allah peygamber der terorist besler teroriste oy atar isterse peygamber soyundan olsun seyyid olsun yinede zerre umrumda degil bu esek sever halk. Aman neyse senin gorusun tamam saygilar

• Onlar münafık. Allah'a peygambere bağlı olan bir insan, Müslüman olan bir toplumda, hiçbir zaman bölücük yandaşı olmaz. Zira öyle bişey olmuş olsaydı şimdi Siyonizmin Hindistan'a, Pakistan'a, Suriye'ye, Irak'a, Libya'ya vs. yaptığı din ve dil üzerine (ekonomiyi karıştırmıyorum) sömürü taktiğinin aynısını Asr-ı Saadet ve sonrası Müslüman devletler Avrupa'ya yapardı. Eminim Osmanlı Devleti bu şekilde yapmış olsaydı Çin'den Almanyanın batısına, her yeri alırdı. Bizim dinimiz hoşgörü sevgi dini "Birbirinizi sevmedikçe gerçekten iman etmiş olmazsınız" diyen peygamberin dini. "Arabın Acem'den, Acem'in Arap'tan üstünlüğü yoktur, takvada üstünlük vardır." diyen Kitabın dini. IRK SORGULAMAYAN BİR DİN. Koca bir ömrünü fuhuş yaparak geçiren bir kadının susuzluktan ölecek hale gelecek köpeğe su verdiği için cennete girmesini sağlayacak bir din.

• sevdiklerim rus ermeni yunan israilli kürt
    sevmediklerim türk laz çerkez azeri türkmen

0|0
    0|0
    • 😃😃😃 Türkce konusma sevmedigin halkin dilini niye konusuyosun ahahah ezik

• Madem sevmiyorsun ustunde Türk atası Atatürkün resmi olan Türk parasına köpek gibi muhtaç olmayacaksın, asker Türk askeri polis Türk polisi madem sevmiyorsun vatandasliktan cikacaksin askerlik gorevini yapmayacaksin o şanlı kamuflaji giymeyeceksin, Türkiye İzmirden Vana Hataydan Sinopa kadar Türk topragi, bayrak Türk bayrağı madem sevmiyorsun defolup gideceksin bu topraklardan !

• Daha ergensın büyüdüğünde düşüncelerın değişir

0|0
    0|0
    • Keske yetistigim aileden haberin olsa 😃

• Ergenlik değil çocukluğumdan beri böyle yetistirildim kürde kiz vermeyiz iş vermeyiz çevremizde de bulundurmayiz... ve bu egitim sadece ailemin bana verdigi ile kalmayacak bende kendi cocuklarima ayni egitimi verecgim Türklere sevgi, hainlere nefret duyguları ile büyüyecekler ! Iyi aksamlar.

Kızlar Ne Diyor 7

• Sevdiğim
    Türk Özbek Azeri Türkistan
    Sevmediğim
    ermeni fransız amerikan rus

1|0
    0|0
  • Türk hariç kimseyi sevmiyorum

1|0
    0|0
  • Hindistanlı nedir ya 😄😄 Hintli diyemiyor musun 😄😄 hem o kadar müslümanı katleden bir ülkeyi neden seveyim ki

0|0
    0|0
    • Anlamissin sorun yok bacim ha hindistanli ha hintli banada hintli bir garip geldi 😃😃

• Ermeni cinli kurt hollandalilar ve belcikalilar

1|0
    0|0
  • yok öyle bişey.

0|0
    0|0
  • Ben insanin kalbine bakarim. Irkina diline dinine gore ayirmam.

0|1
    0|0
  • Dünyada kalbi temiz kim varsa, onu seviyorum. Ona aşığım.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;