Yabancı birine ilk olarak neden küfür öğretiyoruz?

Yabancı birine ilk olarak neden küfür öğretiyoruz ?

1|0

En İyi Kız Görüşü

• Benim yabancı müşterilerim bana 'mnakoyum' diye seslendi, ne diyorsunuz siz lan diyerek yanlarına gittim. Otel garsonunun bitişi almancada garson kelimesini Türkçede mnakoyum diye öğretmış. Tabii gidip o garsona şayze dediler asgdjd

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• Çoğu insan önce küfür edip anlayıp anlamadıklarını kontrol edince ister istemez bu tur kelimeleri sık duyuyorlar ve öğreniyorlar.

0|1
    0|0
  • lazım olur bir gün diye

0|2
    0|0
  • adetten bro

0|1
    0|0
  • Çünkü saydiracagimiz insanlar var hep etrafimizda. Saydırıp deşarj olmayı ve yabancıların da bu nimetten istifade etmelerini istiyoruz.

0|1
    0|0
  • Ahahah cunku komik gelior

0|1
    0|0
  • Ben genellikle yemek kültürümüzü danslarımızı öğretiyorum aksine alman arkadaşlarımdan kendileri sormuşlardı en çok kullandığınız küfür diye yani türkiyede öğretmelerine şaşırmam ama merak eden turistlerde bir o kadar fazla

0|1
    0|0
  • Ahahhaahaa bu dialog bomba..

0|1
    0|0
  • Valla diger milletlerde oyle, bir keresinde bir turk kiz rusca bir kelime ogret rus arkadasima diyecegm dedi, šunu ögrettik- obšipannaya kuroçka, sen tüyü yolunmuš bir tavuksun 😄😄😉

0|1
    0|0
  • Maksat eglence 😂

0|1
    0|0
  • en iyi bildiğimiz şey çünkü:d

0|1
    0|0
  • Çok komik oluyor, o söylediğinin yanlış bir şey olduğunu bilmediği için güldürüyor haliyle

0|1
    0|0
  • Onlara karşı kullanılan ilk kelimeler çinkü😄

0|1
    0|0
  • Ajskdhdh buna gülüyorum ya

0|1
    0|0
  • Gerçekten neden ogretiyosunuz

0|1
    0|0
  • Yarildim ya 😂😂😂

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Her dilde öyledir ki :) herkes ilk başta küfür öğrenir, sonra o dili öğrenir :D

0|1
    0|0
  • ben öğretmiyorum

1|2
    0|0
  • Ben anlamıyorum hatta yanlış buluyorum zaten bizimkiler de yabancı bir öğreninirken önce nasıl küfredeceğini sorar genelde

0|1
    0|0
  • komik oluyor söyleyiş tarzları çünkü :DD

0|1
    0|0
  • 😂😂😂😂

0|1
    0|0
  • bilmiyorum ama komik oluyo :D

0|1
    0|0
  • icimizde ibnlik var :)