Artık sabrım kalmadı! Bu salak kıza napmam lazım?

Kendisi hayatımda ki tek arkadaş, onda da ben öyleyim. Ulan parası da var bak. Çıldırıcam. Kış ayında rujlarımı çalıyordu, çaldıktan sonra görüyordum, ben aldım kanka bunu kendime yeni diyordu. Yani bildiğin s. kmeye calısıyor. Bende anlıyorum ama bozmuyorum. Diyorum hasta herhalde geçer. Hani bir rujdan kıymetli mi arkadaşlığımız. Kalbini kırmamaya çalışıyordum. Sonra geçen doğum günümde, bunun çok sevdiği bir ruj vardı benim olan. Kaşla göz arasında versene süriyim dedi tazeledi makyajını sonra ben unuttum nolduysa. Bugün farkettim onda kalmış. Ulan hani akıllanmıştır zannediyordum. Dün de yanıma gelmişti, dudağında ki ruju gördüğümde ne kadar benimkinin rengine benziyor demiştim içimden. Ulan 30 tl verdim ya.

Şimdi mesaj attım, yok bende değil felan derse ne diyim? 30 Tl veriyim git kendine bir ruj al yeter artık felan diyim mi? Hayır bu sefer de dicek ki niye kalbimi kırıyosun bir ruj benden kıymetli mi bana ne demeye calısıyosun felan...

0|0

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Arkadaşın Kleptomani olmuş

1|0
    0|0
  • Sen bence bidaha eşyalarını verme en iyisi şimdi desen eminim yinede ben almadım diyecek :)

1|0
    0|0
    • Ee isteyince napıcam. Bunun sonu olmayacak mı? Açık açık konuşim mi

• İsteyince vermiyceksin işte, mesela rujum bana özel sadece ben kullanmalıyım huylanıyorum tarzı bişiler bul bakalım ne tepki vericek, zaten çalma hastalığı varsa illaki yapar yakalarsın ozman

• neden yaptığınu çözemiyorum ya dedim zaten bundan sonra kendime ruj aldıgımda sanada alcam haberin olsun

• Zugurtluk kiskanclik

1|0
    0|0
  • bağlarınmı kes at direk ve kimseye acıma kanka

0|0
    0|0
  • ne rujmuş arkadaş bir paylaşamadınız gitti

0|0
    0|0
  • boşver

0|0
    0|0