Sevdiğiniz insanlar, sizi kırdığın da nasıl tepki verirsiniz?

Sevdiğiniz insanlar, sizi kırdığın da nasıl tepki verirsiniz?
  • Çok üzülürüm
    A seç
  • Bir daha konuşmam
    B seç
  • Bilmiyorum
    C seç
  • Ben de onu kırarım
    D seç
  • Bu seçenekler arasında benim tepkimi ifade edecek seçenek yok. Aşağıya yorum yapıyorum.
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
cevapları bekliyorum :)
Güncellendi :)

0|0
196

En İyi Kız Görüşü

• Üzülülürüm ama onun karşısında değil, yine de araya mesafe koyamam o bir şey olmamiş gibi davranırsa ben de hemen unutmuş gibi davranırım. İstesem de küs kalamıyorum ki sevdiklerime.

0|0
    0|0
    • Küs kalamamak iyi mi

• Bazı durumlarda iyi değil çünkü yeniden kırıyorlar kalbini fakat elimde olan bir şey de değil, uzun süre sinirli kalamıyorum istesem de

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 18

• Ben çok kırılganım ya... Ama mesala biri beni kırdı belli etmem ama cidden çok üzülürüm. Bir daha da üzülmeyeyim diye o fark etmeden mesafe koyarım aramıza...

0|1
    0|0
    • Duygusalsın o zaman

• Elbette çok iyi olur ama ben çok çekingenim ya... Ama yani böyle konuşmuşluğum vardı yine aynen devam ettiği için bende böyle bir şey yaptım...

• Seni üzmelerine izin verme ama insanları da kolay silme

• Özür dilemesini beklerim. Beni kırdığına göre ben de kötü bir şey yapmış olmalıyım. Çünkü elbet ki -onu tanıdığımdan- kötü amacım olmadığını anlar. Bu süreç içerisinde ondan uzak dururum.

0|1
    0|0
  • Çok üzülürüm ve hayatımın sonuna kadar trip atarım.
    Çok defa özür dilemesi gerek.

0|1
    0|0
  • neden kırıldığımı anlatırım öncelikle bunu oturup konuşuruz ona göre de bir yol izlenir

0|1
    0|0
  • Hep kırıyor. Alışkın olduğum için artık etkilemiyor :(

0|1
    0|0
  • bir şey yapmam. o ortamda kalkıp bagırmam. bir kız olarak bana yanlış geliyor. kenara ceker bir daha yapmaması için uyarırım

0|1
    0|0
    • Akıllıc bir davranış olur

• bni üzdügünü/kirdigini söylerim bnden uzak durmasini isterim kendini affetdirene kadar konusmam 🙃

0|1
    0|0
  • oturur ağlarım sonra affederim ama canım yanar ne kadar gülsem de bu sevgilimde daha çok oluyor yani içime ata ata içimde organlarıma yer kalmadı :D

0|1
    0|0
  • Sususarim soğuk davranirim baktim olucak gibi değil bende kirarim

0|1
    0|0
  • Kızma taraftarı değilim. Olayı düzeltmeye çalışırım.

0|1
    0|0
  • Ağlarım ama bazen bende onlari kırabiliyorum istemedende olsa o anki duruma bagli

0|1
    0|0
  • A :/ :/

0|1
    0|0
  • Canımı yakanın canı yanar.

0|1
    0|0
  • Çok üzülürüm ağlarım konuşur kırıldığımi anlatirim

0|1
    0|0
    • Benzeri bir durumla karşılaştın mı?

• üzülürüm ve içime kapanırım

0|1
    0|0
  • ona bağırırım sonra konuşmam

0|1
    0|0
  • Yüzlerine gülerim ne yaparlarsa yapsınlar hiç küsemem ama nedense içerde biyerlerde hepsinin biriktiğini hissediyorum. Ve kendi kendime söz verdim. Kalbimi kırandan razı değilim diye. 3 affettim 5 affettim olmuyosa tüm bağlarımı koparırım yalvarsa da affetmem ondan sonra.

0|1
    0|0
  • şu an o durumdayım bişe yapamıyorum üzmemek için ama benim içim yanıyor bazen kaybolmak yok olmak istiyorum ama onuda yapamıyorum kendi sessizliğimde kayboluyorum

0|0
    0|0
    • Kimi üzmemeye çalışıyorsun

Erkekler Ne Diyor 5

• derin bir sessizlige gömülürüm
    susarım
    ne desem boş çünkü

0|1
    0|0
  • inanılmaz derecede kırılırım ama onu üzmemek için hiçbirşey olmamış gibi davranırım

0|1
    0|0
  • sessizce çeker giderim

0|1
    0|0
  • üzülürüm.

0|1
    0|0
  • çok kızarım

0|1
    0|0
Yükleniyor...