Bir insan nasıl bir başkasına karşı sevgi duyabiliyor?

Senelerce okulda ve çevremde ezilen, dövülen hakarete uğrayan biriydim. Sanırım hayatın bana öğrettiği şey acımasız, nefret dolu, hırs dolu, kavgacı biri olmam gerektiği... Hayat bu zaten... Kavga, kavga, kavga... Ayakta kalmak için artık bende eziyorum hatta nefes bile aldırmıyorum. Başarmak için insanları köpeğe çevirmek gerekir. Ve anlayamadığım insanlar neden hala sevgi yalanına inanıyor? Sevgi ılıkça bir düşünce bence! Hatta kadın ve erkek arasında bile sevgi yoktur. Erkek kadın ile sadece üremek için bir araya gelmez mi? Nedir bu aşk ve sevgi saçmalığı?

(Soru troll değil. Gerçek hayatta böyleyim. Ayrıca dikkat çekmek maksatlı sormadım.)

0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bunca zaman neden sevemedigim bu sebepten mi ki :D tek fark hayatim boyunca hic ezilmedim

0|0
    0|0
    • seni bilmem ama dünyada insanlar ya müttefiğindir ya da düşmandır. sadece çıkarlar vardır. ve çıkar söz konusu olunca insanın kanı değersiz olur. çoğunlukla 1$ 1 damla kandan değerlidir...

• Eski sevgilime çok benziyor düşüncelerin. Oda taş kalpli tek düşüncesi kavga psikopatlık olan intikam almayı seven vicdansızın tekiydi...

0|0
    0|0
    • vicdan yalan. insanları ezip paspas yapmak gerekir. insan bunu hakeder. haketmediğini düşünen kavga eder.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor... ;