Kaç kez karakolluk oldunuz? karakola düştünüz?

ka kez hangi sebeplerle karakolluk oldunuz arkadaşlar? ben bir kez oldum oda işimde yani hastanede parası kaybolan bir hastanın şikayeti üzerine oldu bizim aldığımızı düşünüp şikayet etmişti :D :D :D :D

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Banka çalışanını dövmüştük bir keresinde. Müdürü dövecekken polis gelmişti

1|0
    0|0
    • Aynen. Hele ki ben 18 yaşıma girdiğimde gidip garanti bankasından vadesiz hesap açtırmaya çalıştığımda. Bana resmen " burada ne işin var ne yapacaksın sen hesabı " gibi davranmıştı. Off falan diyordu bişey sorunca. İşlerimi halledip çıkarken " bir daha ki gelişimde başka birini oturtun buraya bu karıyı sevmedim " demiştim :D

• iyiymiş :D :D :D

Erkekler Ne Diyor 29

• Kavgadan oldu bir kaç kez ama biz polisimize taş veya molotof atmadığımız için iki tarafada yardımcı olmuşlardı uzatmadan sağolsunlar.

1|0
    0|0
    • anladım g. olsun :)

• deli :D :D

• kankam ceza evi kötü ama 7 gün yatım çıktımda bana 7 sene gibi gelmişti nalet etim D:

• Bizim burda ici bosaltilmis eski bir hastahane vardi icine girip yangin sondurma tupu nester falan filan buluruz umuduyla girmistik (onlari ne yapacaksak artik) neyse mobeseden gormusler hepimizde sakalli tipleriz cevik kuvvet geldi basimiza silah dayadilar aldilar iceri arkadadin babasi guvenlikci babasimin g3 silahiyla fotolar cekilmis mermileri rambo tarzi boynuna asmis bunlari gorduler terorle mucadeleyi cagirdilar falan filan iyi bir dayak attilar :D sonra gonderdiler basimdan boyle bir olay gecti iste

1|0
    0|0
  • 2 kere. Birisinde suçsuz yere hırsız muamelesi gördüm senin gibi. Benim olayla alakamın olmadığı ortaya çıkınca kadın bana nasıl yalvardı günlerce affetmedim ah ettim çünkü ailemle aramı bozdu huzur bırakmadı. Ahım tuttu herşey kızından çıktı. Kızını kullanmışlar atmışlar sonra 4 senelik ilişkisi bitmiş şu bu. hala daha devam ediyorum kinim geçmedi.
    Bir diğeride arkadaşım silah kaçırmış babasının tüfeğini. Benim haberim bile yok olaydan. Sonra ben buna o silahı bırak diye söylerken yandaki şerefsiz komşu gitmiş polisi aramış gizlice polis geldi kaçmadım ben bana vurmadılar onu yakalayıp dövdü polisler sonra gene suçlu olmadığım ortaya çıktı.

1|0
    0|0
  • annem üst kattaki komşunun kızıyla kavga etmiş, kızın saçını çekmiş o sırada nasıl olduysa tırnağı kızın yüzüne gelmiş yüzü kanamış, babası geldi kızın, abi dedim kavga etceksen inelim aşağıya dedim yok insan gibi konuşcaksan konuşalım kapatalım konuyu dedim, ben şikayetçi olcam dedi tamam dedim polis geldi annemle ben gittik orda ikna ettiler sonra döndük.

0|0
    0|0
  • Hep karakoldayım yıllarım karakolda geçti.

1|0
    0|0
  • Cennet mahallesi gibi mahalle her gün karakoldayız

1|0
    0|0
  • Bir kere

1|0
    0|0
  • Üç kez.
    Yurtdışında işler karışık. Birinde sokakta kargaşa çıkardılar. Ben de girdim daldım. Dayak yiyince "polis abi bu bizi dövdü" dediler.
    Dedim kendileri çağırdı ben ne yapayım.
    Bilgilerimizi kaydedip gönderdiler.

1|0
    0|0
    • komikmis :D

• Yaşarken pek öyle olmuyor. Üstünden zaman geçince komik anlatabiliyosun. Yoksa çok sinirlenmiştim. Tuttuğum gibi yere geçirdim ilk geleni. Sonra ötekilere de dalınca baktılar çare yok polisi çağırdılar.
      Yani eğlenceli değildi.

• geçmiş olsun :D

• is geregi polislerle aram cok iyii , onlara isin düsdugu zaman hepsini tanima firsatin oluyor zaten 😄

1|0
    0|0
  • baya oldu yılda en az iki kere yolum düşüyor

1|0
    0|0
  • Hic düsmedim

1|0
    0|0
  • çokkk

1|0
    0|0
  • Hiçç

1|0
    0|0
  • düşmedi m ök skur

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum.

1|0
    0|0
  • 2 kere kavgadan gittim karakola, teke tek olmayan büyük kavgalardı. Ben tek olsam da onlarda şikayetçi oldu, çok uğraştım.

1|0
    0|0
  • Sanane 😊

1|0
    0|0
  • Hiç olmadım ondan..

1|0
    0|0
  • Belçikalı dövdüm, ilkokul bahçesinde içerken polis geldi ve gezi parkı.

1|0
    0|0
  • Allah düşürmesin

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    9

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• 1 kez oldum polise mukavemetden dolayı

1|0
    0|0
    • geçmiş olsun haklı mıydın :)

• evet cafede otururken her tarafa biber gazı sıktılar orada tartışma çıktı bende tırnakladım yüzünü :)

• Olmadmm

1|0
    0|0
  • Olmadm

1|0
    0|0
  • Arabada muşta göründü karakola gittim boyle sacmalik mi olur

1|0
    0|0
  • henüz olmadım :d

1|0
    0|0
  • 2 defa ikisi de üniversite yıllarımda oldu.

1|0
    0|0
  • Hiç olmadım

1|0
    0|0
  • Allah dusurmesin

1|0
    0|0
  • 4 kez düstüm 3 ü büyük olaylar degildi

1|0
    0|0
  • Hicc