Amerikan korku filmleri mi Türk korku filmleri mi?

Amerikan korku filmleri mi Türk korku filmleri mi?

• ABD Korku Filmleri
    78%(18)81%(38)Oy Ver83%(20)
  • Türk Korku Filmleri
    22%(5)19%(9)Oy Ver17%(4)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Türkler ve korku? Anladıkları tek şey şeytanların ele geçirmesi. Gerçi supernatural izledikten sonra korku filmlerinden etkilenemiyorsunuz. Adamlar şeytan çıkartıyor kaçmaya çalışan şeytanı bedene geri sokuyor fantastik fantastik olaylar dönüyor. Korku filmi izlemiyorum supernaturalden sonra.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Türk korku filmleri standarttır. Cinler. Cinlerle ilgili hikayeler anlatılsın, Kuran'dan 3-5 ayet paylaşılsın sonra adına korku filmi densin. Yok arkadaş. amerikan korku filmlerine yaklaşamayız bile biz bu kafayla.

0|0
    0|0
  • ABD Korku Filmleri

0|0
    0|0
  • Abd olum Turkiyedr genelde ayni senaryo ama etkiliyor aga en son dabbe 1 i izledim hala arada evde tirsiyom mk

0|0
    0|0
  • Filmde kalite ararsan ABD
    Gerçekten korkmak istersne türk filmleri.
    Çünkü ABD kurguya önem veriyor insanları bu şekilde etkiliyorefektler falan. Ama türkler insanların özellikle müslüman kesimin var olan korkulaından yola çıkarak bu filmleri yaptığından korku bakımından daha etkili. Biraz amaca hizmet gibi düşünebiliriz bunu. Bu yüzden türk sinemasını başarılı bulmuyorum pek. Özgün konu bulmada fakiriz.

0|0
    0|0
  • Abd tabi

0|0
    0|0
  • amerikan korku filmleri.

0|0
    0|0
  • ABD Korku Filmleri

0|0
    0|0
  • Türk

0|0
    0|0
  • ABD korku filmleri tabiki😄

0|0
    0|0
  • Abd tabiki

0|0
    0|0
  • korku filmleri 5 para etmez.

0|0
    0|0
  • hiçbiri

0|0
    0|0
  • Turk korku filmlerinde korkudan degil gülmekten altima ediyom. Her türlü abd korku filmi

0|0
    0|0
  • Amerikan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Türklerin isi gücü cin. yazik ya su cinleri bir rahat biraksalar artik. insanlar daha korkunç. hic siz seri katil cin gördunüzmü. abd filimleri daha iyi en azindan bir alien var predator var..

0|0
    0|0
  • Yabancı korku filmlerinden korkmuyorum bile türk korkulardan çok korkuyorum 😳

0|0
    0|0
  • amerikan

0|0
    0|0
  • Türkler korku filmi yapamiyor ama komedi filmlerinde 1. Siradayız :)

0|0
    0|0
  • Kendi ülkemin yapıtlarını kötülemek istemem fakat bizim korku filmlerinin neredeyse tamamı sadece arkadan gelen ürkütücü tuhaf sesler ve 3 harflilerden oluştuğu için Amerikan korku filmleri diyorum

0|0
    0|0
  • ABD.

0|0
    0|0
  • Türkler korku filmi diye anca cin filmleri yapar 😂

0|0
    0|0
  • Türk korku (daha çok komedi oluyor) filmleri😄

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;