Sahi sizce zenginlik neydi?

Sahi sizce zenginlik neydi?
Zenginlik, Mudo'dan 1.350.00 TL'den 945.00 tlye inen odunu görüp sevinmek miydi? Onu kucağına alıp kasaya gitmek miydi? Sizce zenginlik neydi?

1|3

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 51

• sadece böyle odundan avize 27 milyardı bitane yerde, tadilata gitmiştik elektrik işi için, resimdeki gibi odun üstünde bitane lamba var etikette 27 000 yazıyor :) sokakta görsen almıycağın kanepe takımı 35 milyardı 3 sene önce şimdi daha da artmıştır fiyat. :)

1|0
    0|0
  • Parası olan mutlu yaşıyor, bunu inkar edemeyiz :)
    Hastalık herkes için. Yani sağlıklı olayım da gerisi önemli değil safsatasına inanmıyorum. Fakir kanser olunca ölüyor. Zengin ise tedavi olabiliyor mesela.

1|0
    0|0
  • Bence en büyük zenginlik önce sağlık sonra sımsıcak sorunsuz bir aile.. Yoksa Mustafa KOç gitmezdi bir yerlere.

1|0
    0|0
  • Zenginlik onu 1350 tlye almak, fakirlik onun indirime girmesini beklemekti :/

3|1
    0|0
  • Zenginlik onu almak icin bir amaç olmaması öyle dikkat çekici diye almaktır fakirlik bu kütügü görüpde hangi akıllı buna 950 tl verir diye düşünmektir ayrıca bir matalematik hesabı yapıp 1 x 945 10 x 94.500 100 x 94.500 hesaplayıp kütügü maliyetinide cıkarıp kazanılan parayı bulmaktır

1|0
    0|0
  • Para ve zenginlik konusunda, kimin söylediğini bilmediğim,
    ama benimsediğim şöyle bir söz var:

"Paranın satın alamayacağı bir şeye sahip olana kadar,
    hiç kimse zengin değildir."

1|0
    0|0
  • Şimdi sen o odunun 945 lira olmasına şaşırdın mı?
    Buna da vermeyeceksek o parayı neye vereceğiz başka? :D

1|0
    0|0
  • O değilde ben bunu ormandan oduncuya kestirsem daha ucuza gelir

1|0
    0|0
  • zenginlik kime göre mutluluktur zengin olup mutsuz ailede var kendilerini beğenmişte var zenginliğin anlamı benim için çoktur hangisini yazacağımı bilemedim :)

1|0
    0|0
  • bazar sabahı robdöşambırımı giyip mozambik kahvemle bambu koltuguma oturup parmak uçlarım suya deyerkene gözel bir hatun beni ceviz dalıyla yellesin.

1|0
    0|0
  • ben o paraya yarım dolap köfte alıyorum lan.

1|0
    0|0
  • Oduna o parayı veren adamın aklı :)

1|0
    0|0
  • Tek zenginlik, bize verilen süreyi huzurlu geçirmek

1|0
    0|0
  • Bizim köyde çok var bundan satalım 500 e

1|0
    0|0
  • bu odun bu kadar para ediyorsa ben köye gidiyorum talan edicem ormanı

1|0
    0|0
  • Zengin almak ya da almamak arasında tercih yapabilmektir.

1|0
    0|0
  • Zengimlik çok kötü bisey bence. Dusunsene herseyin en iyisini aliyorsun ve o diger tum zenginler de var. Mesela herkesin 6s kullanmasi gibi. (Maaşini bir telefona gòmen beyinsiz kesim hariç)

2|0
    0|0
  • Origen'in 24 bin euroluk kasesini görmemişsin sen

1|0
    0|0
  • Mudo güzel değil

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    31

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 19

• bir oduna o kadar para mı verilir yahu :) el insaf yazıktır günahtır. Etraf beleşe bu kadar odun ile dolu iken o para verilir mi :) :)

1|0
    0|0
  • Yaw bizim bahçede bundan bir kaç tane var babam eski ağacı kesmişti onun kökleri bedava duruyo öyle ahaha

1|0
    0|0
  • Fakirligin gozunu seveyim knk

1|0
    0|0
  • Zenginlik, onu orada ateşe verip mağaza tarafından şikayet edildikten sonra 'alın şu paraları da susun a-q fakirleri geri kalanıyla avukatım ilgilenir' deyip, 'arabayı hazırlayın geliyorum' demekti

1|0
    0|0
  • Kazandığın para da başkalarının hakkı olduğunu bilmektir

2|0
    0|0
  • Hayat çok değişik.

1|0
    0|0
  • Çok işlevli odun o😄

1|0
    0|0
  • Bunun amaci ne gercekten😅

1|0
    0|0
  • Parayı nereye harcayacağını şaşırınca kıçına başına sürmek zenginlk demekki ablam 😂😂

1|0
    0|0
  • sağlık ve huzur en büyük zenginliktir...

1|0
    0|0
  • Çöpten bulduğu ekmegi sokak köpeği ile paylaşan çocuktur zengin..

1|0
    0|0
  • Zenginlik ne cok harcamak ne cokkazanmaktir. sadece cok biriktiren zengindir

1|0
    0|0
  • Zenginlik salam arası sucuk yiyebilmektir. xd

1|0
    0|0
  • Bu kadar ne oldum delisi olmamaktır.

1|0
    0|0
  • insanlar 500 tl kirayi nasil oduyecem diye dusunur.. bazilarida boyle kutuge 950 tl verir

1|0
    0|0
  • En buyuk zenginlik huzur

0|0
    0|0
  • aynn

0|0
    0|0
  • Ahahahaha kerizlik bu gerçek mi kız bu

1|0
    0|0
  • Zengin Hayatta olan Anne -Baba kardeştir...

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;