Periscope hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kızlar yayın yapıyor felan hatta kızlı erkekli izlemem bilmiyorumda zaten periscope diye bişeyin varlığını youtube da ögrendim hani kızların erkeklerin uygunsuz yayınları hakkında ne düşünüyorsunuz ya biz cok geri kaldık ya da bunlar uzay cagında bumu ejdadın torunları mustafa kemalin nesli osmanlı torunu bunlar mı bunlar bence yahudi ermeni soyu

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlar yayın yapıyor felan diye öyle bir diyorsun ki gören de hayatında annesinden başka hiç kız görmemiş sanacak senin için yazık kardeş acıyorum sana git bir psikologa falan görün

0|0
    0|0
    • Kızlar uygunsuz yayın yapıyor anlamadın galiba soyunup şov yapanlardan bahsediyorum

• hiç mi görmedin kardeş uygunsuz şov yapan kızları cam4 diye siteler var o zaman sen bir de oralara bak sanki görmediğin birşey kızların uygunsuz yerleri hey allahım ya

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• AKP nin din politikası ve CHP nin yapmış olduğu durumlar toplumu buraya itti. Bugün bir imam kalkıp camiden ey halk böyle yapın diyemiyor tutuklanmalar oluyor hemen bir gerçeklik payı ile konuşan musluman kalmadı AKP nin dini kullanma şekli ile buralara kadar geldi diyanetin acilen komple değişip gerçek İslâmî uygulama ve toplumu bilint ettirme politikası gelmelidir

0|0
    0|0
  • Yazik gerçekten

0|1
    0|0
  • Younow daha kaliteli, periscope berbat

0|0
    0|0
  • Kaşşar yuvası

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;