Bir günlüğüne bütün günah/haram olan şeyler günah/haram olmaktan çıksa hangi günahı/haramı işlemek isterdiniz?

Bir günlüğüne bütün günah/haram olan şeyler günah/haram olmaktan çıksa hangi günahı/haramı işlemek isterdiniz?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• İşlemek istediğimi şimdi de işliyorum zaten. Sadece günah olduğu için yapmadığım şeyler yok. Serbest olsa da fazlasını yapmam.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Günah haram olan şeylerin günah ve haram olmasının hep bir mantığı bir sebebi var o bir günde banka soysam bir çok kişinin Hakkı'na gircem eşimi aldatsam veya içki içip saçma sapan şeyler yapsam günah olmasa bile vicdanım rahatsız olacak o yüzden bunlar günah yaşantımda bir değişiklik yapmazdım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• İntihar galiba..

Diğer haramların helal yolları da var.. ;)

#Vesselam

1|0
    0|0
  • Bütün tripli kadınları, bütün tecavüzcüleri, bütün hırsızları, bütün yalancıları ve bütün politikacıları öldürmek isterdim.
    Yani o gün katil olmak isterdim.

0|0
    0|0
  • Günah, haram beni hiç ilgilendirmedi hayatım boyunca.. Aklım ve vicdanım her zaman başımı dik tutmamı sağladılar. Ama ceza almayacağımı bilsem de hiç bir insanın hakkına girmem..

0|0
    0|0
  • Cezası yok diyorsun ama bunye alisir bigun sonra yine yaparsın

0|0
    0|0
  • Islemem

0|0
    0|0
  • Hiçbirini.
    bonus kazanirdim

0|0
    0|0
  • ceza vermeseler bir kaç kişiyi öldürürüm

0|0
    0|0
  • Lan saçma salak sorular sormayın embesil misin kızım sen. Bu konunun varsayımı olmaz.

0|0
    0|0
  • Yine rakı içerdim

0|0
    0|0
  • bir kaç kişiyi öldürürdüm galiba

0|0
    0|0
  • hiç bir şeyi

0|0
    0|0
  • İlk basta 10 tane kiz alirdim saat basi biriyle olurdum :)

0|0
    0|0
  • tek bir şey var

0|0
    0|0
  • Bana kalsin 😁

0|0
    0|0
  • 👉👌 yapardım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hiçbir değişiklik olmazdı hayatımda. Yaptığım hiçbir şeyi günah haram düşüncesi ile yapmıyorum. İçimden gelmesi istemem gerek sadece

0|1
    0|0
  • cinayet de onun gunah veya haramla alakasi yok, toplum duzeni icin yapmiyoruz

0|0
    0|0
  • şimdide işlerim sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • İçki içmek

0|0
    0|0
  • Evet öldürmek gibi.. Nefret ettigim bir insan var

0|0
    0|0
  • :)))) sanki günah haram deyip uzak duruyorlarda.. hey allam.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;