Neden arkadasim yok?

Ben 19 yasindayim uni kazanamadim ve butun arkadaslarim kazanip beni satti napmaliyim isyerindede o tip insanlar yok daha gencim 😐😯

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• 25 yaşındayım yaklaşık 5 yıldır evimden 1500km uzakta 45 yaş üzeri insanlarla çalışıyorum hatta 24 saat beraberiz en iyi arkadaşlarım dediğim insanlar tek tek yaştan (65) emekli oluyor. bu insanlarla takılmaktan onlar gibi olmaya başladım. giyimimden tut gündelik yaşantıma kadar 60 yaş amca hayatı. yaşıtım hiç arkadaşım yok. en son ne zaman biriyle oturup dertleştim hatırlamıyorum. dostum veya sevgilim yok. canım sıkıldığında arayıp dertleşebileceğim kimsem yok. önce sigaraya sonra alkole başladım alkolü bırakıp esrara esrarı bırakıp tekrar alkole en sonunda hepsini bırakıp kumara başladım. işte bunlar hep yalnızlıktan...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• tekrar sınava gir sakın vazgeçme! ama arkadaş çevresi için değil, kendin için..

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• herşeyin farkında olduğun kanısındayım, dediğin gibi daha cok gençsin önünde güzel bir zaman var bunu iyi değerlendir ve çok çalış, elbet üni. kazanırsın, yeter ki iste ve dua et.

1|0
    0|0
  • menfaat menfaat menfaat

1|0
    0|0
  • Hayat daha uzun 19 yaşındasın önün'de uzun yıllar var, kötü düşünmeye gerek yok.

0|0
    0|0
  • Nasıl kazanıp beni sattı ne yapcaktı red mi edicekti :D yapma herkez kendi hayatını ve çıkarını düşünür ettigin laf saçma veyatta seni büyük aldatmışlar :D Headshackk :D

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ama burdan bulma arkadas :D

0|0
    0|0
  • Ders çalışmayıp kazanmamakla sen satmış oluyorsun

0|1
    0|0
  • Ben ünideyim de noluyo yine arkadaşım yok

0|0
    0|0
  • Karsina birileri cikar

0|0
    0|0
  • kazansaydın olurdu kazanamadın olmamış bu kadar basit :D dffdfdff

0|0
    0|0
  • hayırlısııısss

0|0
    0|0
  • Ne gerek var ya :)

0|0
    0|0
  • Ne diyin sen ya

0|0
    0|0
  • yazık bee :D çalışıp daha iyisini yaparsın üzülme :D

0|0
    0|0
  • unıversıteyı kazndı diye sarkadaşların satmış oluyor heee :)))) sen nerenın sarışın kızısın :)))))

0|0
    0|0
  • merak etme olacak...

0|0
    0|0
  • birileri çıkar karşına bu kadar kafana takma

0|0
    0|0
  • Merak etme zamanla hepsi olacaktir is ortamina alistikca falan

0|0
    0|0
  • istediğin zaman yazabilirsin yardımcı olmak isterim sana

0|0
    0|0
  • Kıyamam gel kanka gel ayıpsın ya biz ne güne duruyoz 😊

0|0
    0|0
  • her şey zamanla,

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11

Kızlar Ne Diyor 7

• Bir kulübe falan katil veya modayla ilgileniyorsan ima güzel bir tercih yasitlarimizda oluyor bu Tarz şeyler yapabilirsin

1|0
    0|0
  • iticisinn demekki

0|0
    0|0
  • gel arkadaş olalım.

1|0
    0|0
  • Hadiya bulursun canim

0|0
    0|0
  • Daha gencsin olur arkadaslarin. Kafaya takilacak bir wey yok. Az olsun guvenilir olsun :)

0|0
    0|0
  • bidaha hazırlan ygs ye

0|0
    0|0
  • Allahım bana sevebileceğim hoş vakit geçirebileceğim hayırlı arkadaşlar nasip eyle diye dua et.

1|1
    0|0
Yükleniyor... ;