Arkadaşlar çok yakın bir arkadaşım arabasını çarptı biraz maliyetli oldu, nasıl para bulacağını bilmiyor?

arkadaşlar, geçen ay çok sevdiğim bir arkadaşım arabasını çarptı, arabası minibüs tarzında bir şey yaklaşık 18.000 tl lik hasar oluşmuş, arkadşalardan vs. bulup yaptırdı ama bir arkadaşı birden parayı istemiş, yani isteyebilir ama öncesinde verirken bir gün filan belirlememişler adam birden isteyince o da bulamadı, yani bende bulamadım,3000 tl vermesi lazım, iannamayaaksınız böbreğini satmayı düşünüyor ve bende bu kadar ciddi olduğu için belki birinin aklında bir fikir vardır diye yazdım, ailesi karmaşık, yani tuhaf bir aile, kredide çekemiyor, ne yapabilir sizce, bu haftasonuna doğru bulması lazımmış,çalışıyorda ama işte olmayınca olmuyor bazen, bende çok üzüldüm bu duruma, aklına bir fikir gelen varsa yazarsa sevinirim.

0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• arabasını geçici olarak kullanmaları için rent e car lara versin kiralasin..

0|1
    0|0
    • açıkcaısnı söylemek gerekirse bu bir müzik grubunun şoförü, yani zor bir şey o :)

• üzüldüm

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;