Sevgili ks halki sizce saçımi kestireyim mi detaya bakar misin?

19 yaşındayim saçım belime kadar 7 senedir böyle , şimdi kesmeye kiyamiyorum saç küsme olayı falan varmış uzamiyormus korkuyorum uzamazsa diye , kısa sac daha cok yakışıyor sonuçta genç kızım kısa sac daha iyi olur mu? Omuzlarıma kadar olucak

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yok sakın kesme uzun saç her zaman iyidir 😉

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• Genel bir iki kişiyede belirttim burada , Tavsiyem kıyma... Geç kestir vs diyenleri, neticede bir kızın güzelliğindeki en temel etkenlerden biridir saç ki günümüzde gelir geçer yüzeyde görülen hevesler için kızların saçlarına neden kıyar anlam veremem, elbet dış görünüş önemli ancak manen altında yatan değerleride önemsemek gerek bir kızın saçlarında emek yatar, onca güzellik yatar, şiir yatar der eskilerimiz bunca güzellikle size verilen doğal bir unsura kıyman doğrumu bir kişi için birde özellikle , biz erkeklerde bu doğallığı ile kendini ortaya koyan kızları baş tacı edip güzelliği ile bir görmek, günümüz gerçeği kişi artık kendini basit hevesler uğruna şekilden şekile sokmakda bırak olduğu güzellikde kalsın sen değer verir kıymet gösterirsen olduğuyla gerisi gelecektir, bir abi tavsiyesi bakalım.

0|0
    0|0
  • Nekadar kestirirsen kestir o saçi kesmei bilmeyene birakirsan bir dahauzamaz

1|0
    0|0
  • kısa sac daha iyi olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor... ;