Takip ediliyorum sizce neden ve ne yapmalıyım?

Arkadaşlar bu sene bir etkinliğe katıldım ve oradan arkadaşlar edindim. Bir tanesi var ki çok utangaç kimseyle konuşmuyor ama sürekli göz göze geliyoruz. Her Neyse biz bu çocukla merhaba meraha dedikten sonra kampuste sürekli karşılaşır olduk. Tanıdığım insan sonuçta selam vermeden geçmek ayıp olur diyordum. Ardından bu bana ders calismak istediğini ve benden yardım istediğini söyledi ben de gayet saf bir duyguyla olur dedim. Ardından biz bununla çalışmaya karar verdik. Oturduk çalıştık. Çalışma bittikten sonra bunun sözlerinden benden etkilendiğini anladım. Bunu çok bariz bir şekilde gösterdi ama kırmamak için anlamamazliktan geldim. Çocuğun ben gayet sağ olduğunu düşünürken bu çocuğun evime kadar geldiği sürekli beni takip ettiğini fark ettim. Saatlerce beni bekliyor. hem evimin önünde hem okulda ama benim yanıma gelmiyor sadece uzaktan izliyor. Bu durum beni çok korkutuyor. sizce bu çocuk sapık mı? Zarar verir mi? Amacı ne? lütfen yardım edin :(

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• gariban aşık olmuşş ya ne sapıgı bir arkdaşım vardı cok utangaz bir ızla tanışmış ama mesaj bile yazamıyodu ben yazyom erkek arkdaşım atıyom oda kopyalaıp kıza atyo kızdan gelende aynı yolla bana gelyodu falan öyle yardımcı olmuştuk al karşına biraz konuş açılır sna rahatlar oda sende gerisi senn kararın ama cok temiz olur o tarz erkekler

1|0
    0|0
    • Evet sanırım bu o tip mesaj bile atamıyor bana :)

• Gerçekten mi :O ben çok istiyorum ama şantiye ye gidip orada çalışmayı o tozu dumanı içime çektikten sonra o binanın gözümün önünde yükselişini görmeyi :(

• ya bu hiç santiyeye cıkmıycan anlamı taşımaz memur olsan konturolluk yaparsın o şantiyede en yetkili sensin ama sahada imalatlardan sorumlu olursan bir çok sıkıntı yaşarsın
      egitimsiz ve kaba insanlar seni çok yorar ve üzer özele yazcam bikaç şey gerisi senn

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Sadece seviyor olabilir ancak bunu dile getirmiyor seni ilgini böyle çekebileceğini sanıyor ona düzgün bir dille anlatırsan anlar

1|0
    0|0
  • Bence hoslanti aska dönüşmüş ilgin varsa tanimalisin.
    Bende hoşlandığım bir kızı saplantılı bir şekilde takip etmiş evlerinin etrafında saatlerce beklemiş bir an görme umudu pencereden bile olsa mutlu olurdum.
    Ama olmadi.

1|0
    0|0
    • İlgim yok malesef :/ takıntılı olması beni asıl tedirgin eden konu ama zarar vermez diyorsan rahatladım :)

• zaman mekan aile etkendir.
      kedim için geç olgunlaştım diyemem fakat çok hata yaptım bu hataların bedelı kayıplarla oldu fakat tecrübe kazandım. buda sorumluluk ve olgunluk artışı sağladı bende.
      hata ilişki, iş ve eğitim yönünden idi.

• Bu insanın olgun olduğunu düşünmüyorum ama tabi siz de haklısınız tecrübeler yasa bakmaz

• Yok zarar vermez sadece hoşlandığını sana belli etmeye çalışıyo ama sana söyleyecek cesareti yok senin bakışlarına bakarak cesaretini belki toplar o açılmıyorsa sen konuş eğer cesaretli isen kendisine sorsana akıllım))

1|0
    0|0
    • Ben sorarım ama o seviyorum demez biliyorum. Böyle takip etmesi korkuttu ama :/

• Senin için herşeyi göze alırım tam aradığım insansın gibi cümleler kurdu mesela böyle birşey mi?

• beğenidir bak birde şunu ifaade edeyim sana aslında bu konu uzun bilgilendirmek isterim seni en azından mantıkla bazı şeylerin üstesinden gelirsin ya da öğrenirsin

• Bu kadar diyaloğa girip hala seni takip edip izliyorsa bence bir tuhaflık var.

1|0
    0|0
    • Ben de o yüzden çekiniyorum acaba sapık olabilir mi?

• Ya evimin önüne gelmesi falan acayip rahatsız edici bir kere ayrıca ben masum olmasını çok isterim ama sapık gibi davranıyor :/

• Tamam işte bunu ona söyle. Beni sen takip neden ediyorsun de. Ama yalnız bir yerde değil.

• Yazık ya üzüldüm çocuğa, hiç mi şansı yok bu çocuğun gözünde?
    Üzülüyorum ben böyle karakterlere ya, içe kapanık olur böyleleri genelde,
    benim kuzenim de böyleydi, onu dünyaya bir açtım, şu an uçuşa geçti.. :D

1|0
    0|0
    • Gerçekten hiç şansı yok :/ ayrıca takip olayından sonra imkansiza dönüştü arkadasligimi bile bitirmeyi düşünüyorum

• Çocuğa bir şans versen ölürsün dimi.. =( Nedir yani :D :D :D

• Öyle deme zaten iyi bir çocuk kirmak istemiyorum ama bazı şeyler olmaz yani :/

• bence hiç takmamış görmemiş gibi devam et :D bişey olmaz :D

1|0
    0|0
  • Bisy olmaz ya ilhi duyuyordur

1|0
    0|0
  • çocuk aşık la aşık

1|0
    0|0
  • Sadece bir hayran.

0|0
    0|0
  • zarar verir mi tanımadan bilemem belki seven çok seni uzaktan izlemeyle de mutlu olan biri belki de sapık biri onu sen anlamaya çalış ama konş onla bu konuyu anlamamazlıktan gelme

1|0
    0|0
    • Ne diyeyim beni takip ediyorsun fArkındayım falan gibi birşey mi?

• Tamam mutlaka yapayım ben onu sonra soylerim size de

• tamam kardeşim :)

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;