Halk oyunu zina diyen degisik insanlara katiliyor musunuz? Insanlarin geleneklerini kulturlerini yasatmasi ne zamandan beri zina, horon teperken kasik oynarken zeybek oynarken vs insanlar sizin sapik zihninizde ki zina duygularla el ele tutusmuyor yorelerinin oyununu sergiliyorlar arkadas ne bos insanlar var ya hahah 😂

1|2

En İyi Erkek Görüşü

• yuh daha neler.
    orta okuldayken 3 sene boyunca halk oyunları ekibindeydim.
    iç anadolu bölgesinde yarışmalara bile katıldık.
    vay arkadaş bildiğin ulusal düzeyde kaşarmışız da haberimiz yokmuş ya la bizim... :/

1|0
    0|0
    • Ahahaha yarildim ya aynen benimde teptigim butun horonlar zinaymis megersem allah affetsin 😃😃

Erkekler Ne Diyor 49

• ohaaa dıyorum yok artık ben ozaman dugunlerde bol bol halay cektım zınamı yapmış oldum şimdı

1|0
    0|0
  • Zina falan değil!

1|0
    0|0
  • Açıklaman süper olmuş ben sana Eig veriyorum bu sefer...

1|0
    0|0
  • Yani kadının elini tutan götürür mantığı hem topluma hem de yaşamı yaşamayı daha doğrusu kültürümüzü bitirir.
    Nerede o eski hür Türk kadınları, Arapların kültürüne mi kaldık! O kadar zavallımıyız yani! Dinimiz islam olabilir ama kültürümüz arap kültürü olamaz.

1|0
    0|0
  • he zina nefes almakta zina karşı cinsin dudakları arasından çıkan oksijeni solumak öpüşmek sayılır :D

1|0
    0|0
  • Valla ben çocukluğumdan beri halay çekerim :)
    Ne demiş ünlü düşünür: "Cümlenin bittiği yerde halay başlar / Mahmut TUNCER" :D :D :D

1|0
    0|0
  • Cahiliye devrini kapattığımızı zannediyorum bazen ama sonra bunları görünce cehaletin devam ettiğini fark ediyorum maalesef

1|0
    0|0
  • desenize ben ilk zinamı ilk okulda yapmışım da haberim yokmuş! :/

1|0
    0|0
  • Zina olduğunu düşünen insanlardan uzak durun.

1|0
    0|0
  • böylelerini kısırlaştırmak lazım üreyip saçma sapan fikirlerini başkalarına aktaramasınlar

1|0
    0|0
  • acilen biri ülkeye res atsın

1|0
    0|0
  • İşsiz güçsüz millet işte ne bekliyorsun

1|0
    0|0
  • O degisik insanlar kizlarin okumasinada zina diyor

1|0
    0|0
  • Diyanet yeni vahiy dowlond etti muz patlıcan yemek haram. Seksi çağrıştırıyor. Edep!

1|0
    0|0
  • Ne alaka yakında aynı oksijeni soluyanlarda zina yapıyorlar derlerse şaşırmam

1|0
    0|0
  • neyi eleştireceklerini şaşırdı avrupa tohumları

1|0
    0|0
  • ŞU zina işini kurcalayıp durmayın artık.
    Önce zihinde zina yapmayın.

1|0
    0|0
  • Zina değil vicut hatların görünmediği sürece sıkıntısı yoktur tabi kız erkek amca kızıda olda el tutuşması iyi değildir çünki amca kızı veya dayı oğlu bunlara nikah düştüğü için dinen yabancı gibi olurlar amcanın kızı dayının oğlu diye rahat davranamazsın bu sadece kardeş için geçerli değildir yani halay çekerken elini tuttuğun kişi önemli ya sadece aynı cinsiyet olacak ya da kardeş dayı oğlu amca kızı flan olması dinen hoşgörülmez birde vücut hatların belli olmayacak şekilde oynadığın müddetçe hiçbir sıkıntısı yok zinada sayılmaz zina fiziksel temas olması lazım

0|0
    0|0
  • Aetık şaşırmıorum bu tür söylentilere

1|0
    0|0
  • katılmıyorum

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    29

5 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• Yobazlara göre doğru olabilir bu teori 😂😂

1|0
    0|0
  • İnsanlar kafalarına göre konuşuyor. Saçmalıyolar işte. Ama şunu belirtmek isterim erkeklerin bulunduğu ortamda oynamak dinimizde savunulur bir şey değil bu ayrı konu.

0|0
    0|0
  • Yeni duydum bunuda 😂

1|0
    0|0
  • Zina cinsi ilişki oyunla ne alası vat

1|0
    0|0
  • Kendisi o tarz pis düşünceler içerisinde demek ki milleti de öyle sanıyor

1|0
    0|0
  • Halk oyunu zina demek saçma bir fetva olur. Ama nikahsız bir kadın ve erkeğin el ele olması evet zinadir.

0|0
    0|0
  • bir de bu mu çıktı!..
    Ne zinası yahu

1|0
    0|0
  • Ne alakası var be :D

1|0
    0|0
  • Yok artık

1|0
    0|0
  • Yazik! Gelenek görenek Örf adetlerimize de sardı yobaz zihniyet yazıık
    Cok yazık 👊

1|0
    0|0
  • O neydi öyle 😂

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor... ;