Özgecan Aslan'ın katili öldürüldü ne düşünüyorsunuz?

Evet arkadaşlar katil kaldığı cezaevinde silahlı saldırıya uğrayarak öldürüldü. Ben yapanların ellerine sağlık diyorum daha acılı bir ölüm olmasını isterdim ama buna da şükür etme bulma dünyası. Bence tüm cinayetlerin karşılığı bu şekilde ölüm olmalı.

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

Erkekler Ne Diyor 16

• Hangisiydi o ya? Hııı şu ülkücü olan, evet hatırladım.

Şerefsizin birisiydi, iyi oldu geberdiği.

0|2
    0|0
  • iyim olmuş kardeşime gebersin

0|1
    0|0
  • Son durum nedir?

0|1
    0|0
  • Hastaneye kaldirilmislardi, olmusler mi?

0|1
    0|0
  • Suçu ne olursa olsun hiç umrumda değil ama cezaevindeki bir mahkum orada öldürülüyorsa yanlış olan birşeyler vardır bunu sadece özgecan aslanın katili diye söylemiyorum o silah nasıl girmiş oraya neden kimse bunun üzerinde durmuyor bugün azılı bir katil öldürülür 2 gün sonra basit bir suçtan ötürü siz girersiniz o cezaevine ve birisi darlar sizi ve daha sonrada silahla öldürür o zamanda aynı şeyler söylenebilir mi benim düşüncem çok büyük bir güvenlik sorunu var ve soruşturma başlatılmalı hemen kimse sorumluları görevlerinden atılmalı

0|0
    0|0
  • çok sevindim..

0|1
    0|0
  • gebersin şerefsiz.

0|1
    0|0
  • Öyleleri nefes bile almaması lazım zaten :S

0|0
    0|0
  • Onu öldüreni de öldürmek lazım o zaman

0|0
    0|0
  • Olmeyip hergun surunecekti iskence ile. diger tarafta ins zaten cekecek burdada cekseydi ama hapiste besliyerek degil. hapiste hergun tecavuz etsinler bu piclere

0|0
    0|0
  • Bu itleri niye besliyoruz idam şart Adaletin olmadığı yerde anarşi başlar

0|0
    0|0
  • ADALET YERİNİ BULDU DİYORUM

0|0
    0|0
  • türkiyede her duyulana hemen inanmamak lazım olay taze bir kaç gün geçsin ölmüş mü görürüz

0|0
    0|0
  • İnş doğru haberdir, gebersin köpek

0|0
    0|0
  • Helal olsun adamı bu hale getiren İzmir kızları helal olsun

0|0
    0|0
  • kabri ateş olsun cehennemde azabı eksik olmasın

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;