Okulda başarılı ve cool gözükmek için ne yapılmalı?

arkadaşlar ben okulda içime kapanık olan , güzel bir kız olan :D , ders notları orta derecede olan bir insanım. derslere pek katılım göstermem. peki sizce okulda popüler , sevilen birisi olmak için ne yapılmalı? sosyal olmak için ne yapılmalı? hocaların gözüne girmek için ne yapılmalı?

Güncellemeler:
soru trolldür. vurmayın...

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı kızlar cool olmayı ya da tanınmış birisi olmayı. (kaşar olmakla-*rspulukla) karıştırıyor. Cool olmak kendin olmak demektir. Başkasına özenip onun hayatını yaşamak değil. Kendi hayatına şekil vermek demek. Göğüs-G*t gösteri yapmak değil. Orda burda yarı açık resim atmak değil. Gerçi şimdiki erkekler onlarla ilgileniyor.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ders çalışmalı

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Size tavsiyem olmadığınız biri gibi davranmamanız yönünde. Aksi halde rol yaptığınız belli olur ve sevilmezsiniz.

Kişilik sahibi olmakta zorlanıyorsanız kişisel gelişim kitapları okuyun. İyi bir insan olmaya çalışın. Emin olun daha fazla sevilirsiniz ve çevrenizde örnek bir insan olursunuz.

1|0
    0|0
  • Ozel bj cabaya gerek yok, seven boyle sevsin seni

Ekstra guler yuzlu , samimi olman avantadir

1|0
    0|0
  • derse katıl doğru cevapları kendinden emin bir şekilde söyle, pek konuşma uzaklara bakan bir halin olsun :)

1|0
    0|0
  • Başarılı gözükmek ne la başarılı ol başarılı gözükme

1|0
    0|0
  • Herkese yağ çekip pohpohlaman lazım.

1|0
    0|0
  • başarılı ve cool olmalısın :D abi başarılı gözükmek nedir yani bir başarın olmadığı halde şöyle bakınca bunun kesin başarıları vardırmı diyelim gibiistiyosun anlamadım :D

1|0
    0|0
    • kıskanç bir tipim.. :/

• bence ozaman yanlış soru sormuşsun, başarılı ve cool nasıl gözükürüm diye değil, kıskançlığı nasıl engellerim diye sorman gerekiyor :) kıskançlık doğuştan gelen bir özellik değildir. Küçük çocuklarda kültürsüzlükten dolayı çok fazla vardır, bu çocuklar yetiştirildikçe, eğitildikçe kıskançlık yok olur. Bence bu konu hakkında kitaplar al oku, bu konu dışında insan iletişimi kitaplarınıda öneriyorum.

• deli troll seni :D

1|0
    0|0
  • Korkutuyorsun beni

1|0
    0|0
  • neden böyle bişe istiyosun?

1|0
    0|0
  • pro kamerayla bir resim çekil şöyle düzgün 4 5 tane

1|0
    0|0