Evlendiniz herşey güzel giderken esinizin annesi babası sizle yaşamak istedi bu duruma tepkiniz ne olurdu?

Güncellemeler:
...

0|1

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 40

• kabul etmem

1|0
    0|0
  • başımın üstünde yeri var onların, böyle güzel ve şerefli bir kadını yetiştirenin kölesi olurum.

2|0
    0|0
  • Offff bombeee olur. Süper bir durum. Karın ağrısı başlasın :) Ev ev üstüne olmaz. Geçmiş olsun :)

1|0
    0|0
  • Birlikteliğine önem vermeyenler için normal karşılanıp davet edilebilir... Benim için geçerli değil tabiki... Durumları yoksa yardım etmek boynumun borcudur; maddi manevi destekçi olurum ama aynı evde yaşamak olmaz...

Kadın evde rahat dolaşmak ister yapamaz, erkek evde rahat dolaşmak ister yapamaz.. Koltukta uzanıp keyif yapmak ister yapamaz... Sevişmek ister yapamaz...

2|0
    0|0
  • Amaç neymiş?
    Olmaz öyle şey.. Kendi evimde içgüveysi durumuna düşemem..
    Sağlıklı oldukları sürece evime sadece misafir olarak gelip gidebilirler..

1|0
    0|0
  • Seviyorsam herşey okey

1|0
    0|0
  • Evlenmem

1|0
    0|0
  • Eğer bir hastalık nedeniyle böyle bir talepleri olursa eyvallah ama keyfi ise kesinlikle kabul etmem.

1|0
    0|0
  • Evlendikte anası babası kaldı öyle bir durum olsa inan bana onlara sadece bakmam yeterli sadece bakarım odunlar mi o zaman sozlerimle sonra haretlerimle..

1|0
    0|0
  • yok be öyle düşünceleri olmaz

1|0
    0|0
  • yasasınlar sonucta onlarda anne babamız

1|0
    0|0
  • Gğzel olur aslında sevimli insanlarsa benim hoşuma gider.

1|0
    0|0
  • Bizimle yaşamak istedi de ben rahatsız olurdum şahsen -.-

1|0
    0|0
  • Ev içinde ev olmaz

1|0
    0|0
  • Olmaz

1|0
    0|0
  • kabul etmem

1|0
    0|0
  • asla

1|0
    0|0
  • Bizlerde yaşlancaz elden ayaktan düşcez en nihayetinde. bizler büyüklerimize bakmazsak bizim evlatlarımızda bize bakmaz

1|0
    0|0
  • Kabul etmem

1|0
    0|0
  • no probrem

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 39

• olmaz. ben sevdiğimle hep birlkte olmak isterim sarılmak öpmek isterim :D olmaz öyle anne baba falan :D max 1 hafta dururlar :D

1|0
    0|0
  • içinde yaşlı olan evlerde huzur ve bereket olur. eşimin anne babası benim de anne babamdır. başımın üzerinde yerleri vardır.

1|0
    0|0
  • Önce nedenini öğrenirim

1|0
    0|0
  • Olmaz yani yapamam

1|0
    0|0
  • Omeygad olmazz

1|0
    0|0
  • Anlasabiliyorsak yaşasinlar ne olcak

1|0
    0|0
  • Neden istemiş hoaydaa

1|0
    0|0
  • Yani keyfine istiyorlarsa olmaz. Ne münasebet. Ama zorunda kalınmış bir durum varsa başımın üstünde yerleri var.

1|0
    0|0
  • Mutlaka zaruret vardır öylesine sebepsizse idaresi zor fedakarlık gerekir ama saygı çerçevesinde herşey paylaşılabilir de, hayat!, büyük konuşmamak lazım👍

1|1
    0|0
  • Anne babasına bağlı. Anlasamayacagim karakterde iseler, beraber yasamasak daha iyi...

1|0
    0|0
  • Neden istediler?

1|0
    0|0
  • Başta ayrı eve çıkmışız zaten sonradan iş bulmasınlar.
    Kabul edemem kusurada bakmasınlar herkesin evi yuvası ayrı.

1|0
    0|0
  • zaruret olmasa kimse kimseyi rahatsız etmez ve zaruret anında neyi yapman gerekiyorsa onu yaparsın, başım gözüm üstüne.

1|0
    0|0
  • Mahkeme yolu görünür

2|0
    0|0
  • Boşanma sebebi bu.

2|0
    0|0
  • Normal karsılardm sonucta bir ömür yaşayacak degiller belli bir süre içindir

1|0
    0|0
  • Yasarim

1|0
    0|0
  • Eğer yaşlılarsa çok gelsinler yaşasınlar ama eli ayağı tutuyorsa, binadan bir daire kiralarız onlar da bir nevi bizimle yaşamış olur bir arada olmaz illaki sıkıntı çıkar

1|0
    0|0
  • iyi insanlarsa neden sorun olsun

1|0
    0|0
  • Başımın üstünde yeri var

1|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    19
Yükleniyor... ;