Sizce haklı mıyım?

bir konu hakkinda hakli miyim yoksa çok mu alinganim size sormak istiyorum.

Benim yakın bir arkadaşım var ve onla geleceğe dair ortak planlarimiz vardı. Dil okuluna gidecektik bir ulkeye beraber arastirdik konustuk her şeyi ve karar verdik gitmeye. Geçen gun konusurken arkadasim bana ben dil okuluyla ugrasamam bir sene , ailemden para cekmesini isteyip orda baska bir universiteye gecis yaptirmasini istiycem dedi. Ben şaşırdım haliyle. Çünkü ilk başta o bana bu teklifi sundu ve planlarına dahil etti simdide istediği gibi planlarindan çıkarıyor gibi hissettim ve guvenim sarsıldı. Bunu bu kadar emrivaki soylemesi beni üzdü . Sanki ben ona kuyruk oluyormuşum gibi hissettim. Bende yarin arkadaşımla konuşup araya mesafe koymayi düşünüyorum. Sizce çok mu alinganim yoksa haklı mıyım? Boyle bir şey yaşayan var mi?

Arkadaşımı 3 bucuk seneden beri tanıyorum. Değer verdiğim bir arkadasimdi. Sizin bakış açınızdanda gorursem belki fikrim değişir diye düşündüm.

0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Hayaller tekil kurulur.

0|0
    0|0
    • Soruma cevap verir misiniz? Ne yapmam konusunda

• Biraz argo olacak ama elin şeyiyle gerdeğe girilmez. Yanisi ne yapacaksan tek başına yapacaksın. En azından pişman olacaksan kendi kararından olursun.

Kızlar Ne Diyor 2

• haklısın bence

0|0
    0|0
  • İnsanların görüşleri değişebilir ki bizde bundan 2 sene önce aynı üniversite hayalleri falan kuruyoduk şu an hedeflediğimiz üniversiteler birbirinden tamamen farklı ve birbirimize karşı herhangi bir alınganlık göstermedik bu kadar takman çok saçma

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;