Çok yalnızım ya?

Gerçekten çok güzel bir kızım her erkeğin isteyebileceği bir kızım uzun boylu ve tatlıyım ama sevgilim olmuyor bir türlü biraz erkeklere karşı soğuk ve uzağım. şımarık davranabiliyorum bu yüzden mi yani. cool olmak suç mu

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• cool mu onlardan nefret ederim. İstediği kadar güzel olsun şımarıksa eğer gözümde bitmiştir efendim. Mesela ukala insanları hiç sevmem adı üstünde ukala yani nasıl sevebilirisn. Senin yapın bu olabilir o zaman seni bu halinle kabul edebilecek kendine benzer biriyle birlikte olman gerekir ki böyle insanlar da nadir

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ahhahahahaha :D cool olayım derken garip bir 'kul' olmuşsun guzelim

1|1
    0|0
    • doğru valla anca çirkinlere denk geliyorum yakışıklılar dayanmıyo şımarıklıklarıma

• Ya daha zamani vardir! Ya da hayirlisi degildir :) boyle dusun mutlu ol...

Erkekler Ne Diyor 56

• Kafa akıl zeka falan lazım önce. İstediğin kadar güzel ol bir yere kadar götürür. Düşünceler sevişmeden, bedenler sevişse ne yazar, saman alevi gibi yanar söner. (sevişmek burada öyle 18+ değil).

0|0
    0|0
  • hem sen soğuk davran , tersle Kezban gibi milleti , sonra sevgilim olmuyor :) bende milyon dolarları servetimi yaktım hala zenginim demek gibi :D

0|0
    0|0
  • sevgili yapıp ne yapacaksın? kuru kalabalık

1|0
    0|0
  • Bazen yelkenleri suya indirmek gerekir.

0|0
    0|0
  • Bak bir suru abazan var şimdiden 46 kişi olmuş seni hiç yalnız bırakmazlar.
    İnşallah gönlüne göre bulursun 😉

0|0
    0|0
    • ben zeki erkek istiyorum ama herkes gibi olmayan

• Zeki erkek de zeki kız ister akıllı kız ister. Ayrıca kimse farklı değildir herkesin, bir herkesi vardır.

• Bende çok yalnızım.

0|0
    0|0
  • "Gerçekten çok güzel bir kızım" dan sonrasını okumadım.

0|0
    0|0
  • Suç.

0|0
    0|0
  • Belki davranışların , hitap şeklin , düşünce yapın. vs bunlar iticilik sağlıyor olabilir?

0|0
    0|0
    • düşünce yapım fazla mantıklı ve ukala konuşabiliyorum, zeki ve dobra buluyolar beni ama uzaklaşıyolar sonra

• Fark edebiliyorsun insanlar gittikçe aptallaşıyor.
      İstekleri ve arzuları tek düze iniyor.
      Birbirlerinin kopyala yapıştırmaları haline geldiler.

Duymak istediklerin söylemeni bekliyorlar. Tersi olunca. Haliyle aynı ortamı paylaşmak istemiyorlar.

Pekte umursama asalak bir toplumdayız. Yalnızlık iyidir :)

• Agirbasli ol ciddi biri degilsin diye uzak duruyolardir

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • yalnızsan bize n kardeşim git sevgili yap etrafta dolu yakışıklı erkek alla alla

0|0
    0|0
  • suç evet

0|0
    0|0
  • demekki iticisin

0|0
    0|0
  • olur bir gün

0|0
    0|0
  • O tipler boş genelde

0|0
    0|0
  • aldırma sen de kumarda kazanırsın

0|0
    0|0
  • Allah akıl fikir versin..

0|0
    0|0
  • sende açık kapı bırak yahu :D. bizim okuldada böyle bir kız var. vücut müthiş yüzü güzel. müthiş bişey ama sürekli donuk gözkyo hiç güldğnü görmedm. bazen acaba insanmı bu kız yaw diye şüphe ediyom o derece :D

0|0
    0|0
    • he aynı ben

• ama şöyle ayrıca bir durum var. bu durum beni bağlamaz vizelerden sonra kızla konuşcam tanışcam çay ısmarlicam bir ara. ki kabul ederse zaten yürürüm ordan :D:D. imkansıza bayılıyorum ya. :D

• Her erkeğin hayal ettiği kız olduğun fikrine nasıl kapıldın sen merak ediyorum. Nereden biliyorsun belki de çok küçük bir yüzdeye hitap ediyorsundur. Bu ego ile bu sistem çöker -FATAL ERROR-

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    36

Kızlar Ne Diyor 6

• Gulum hayat essittir erkek arkadasi degil ki bu dunyada. Sirf senin hayatini iliskilerinlerle olcersen yazik olur valla cok seyi kacirirsin.
    Her seyde bir hayir vardir, dogru kisiyi bulmak zaman alir ama deyer bence :) beklemesigin zaman kismet kapini calir gorursun canim

0|0
    0|0
    • aynen ama 2 buçuk yıldır yalnızım o yüzden. ilk 1 yıl aşk acısı yaşadım sonra da olmadı sevgili

• en iyisini istiyorum zaten o kadar bekledim değsin bari

• En iyisini iste zaten asik oldugunda adamin kusuru bile olsa gormezsin senin icin pirlanta olur :) allah yardimcimiz olsun insallah helalimizi tez vakitde buluruz ne diyelim ki baska

• Olur zamanla.

1|0
    0|0
  • Hahahaaa VALLAHİ aynıyım ama ben sıkıntı etmiyorum bu durumu istersen özelden yaz

0|0
    0|0
  • Yapacak bir sey yok

0|0
    0|0
  • Bende öyleyim

0|0
    0|0
  • Şımarıklık coollukmu bence sen coollükle iticiliği karıştırmışsın

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;