Günlük işmi yoksa sürekli iş mi?

İstanbul tuzla kaynarca pendik kartal sultanbeyli ye servisimiz var yemek var calısma saatleri 8 saat sabah 8 öglen 4 ya da öglen 4 aksam 12 olarak degişiyor.Ücret 45 TL , Ödemeler her ayın 5 i ve 20 sinde yapılıyor. Fabrika ortamında çalışıyoruz işte normal iş yani. 18 yaşından büyük 30 yaşından kücük herkes basvuru yapabilir. Tercihen el terminali kullanmayı bilen veya ögrenmeye acık zeki insalar olursa iyi olur.

İşin Tanımı :

İnternet alışveriş sitesinin deposunda çalışıyoruz arkadaşlar. El terminaline gelen anlık siparişler ve güncellenen siparişleri belirli raflardan temin edip arabamıza koyuyoruz sipariş bitiminde aracı teslim ediyoruz.4 katlı bir ürün toplama alanı var bu alanların herbir koridoruna harf ler verilmiş. Ve koridorların içindeki raflarada rakamlarla belirtilmiş koliler var. Terminalde 1. kat E hrfinin içindeki 25. koliyi bul diyor o koliyi buluyoruz içinden istenilen ürünü alıyoruz. Herşey sırasıyla oluyr yani 2. kattan geri 1 e inmiyoruz.1. kattan başlayıp yukarıya dogru alfabetik sırayla çıkıyoruz. ya da 4. kattan başlayıp aşagıya dogru iniyoruz. Basit iş pratik olan veya olmayan herkes memnun kalacaktır eminim.
Hafta içi günlük ücretin üzerine mesai yapılırsa (Mesai en az 4 saat ) 1,5 katı oluyor yani günlük ücretiniz 67 tl civarı oluyor. Her isteyen mesaiye kalamıyor en azından 10 gün gibi bir süre çalıştıktan sonra kendinizi gösterdikten sonra mesaiye kalabilirsiniz. Zorunlu degil mesaiye kalmak. İlgilenenler ulaşırsa sevinirim. Aklınıza takılan herşey için soru sorabilirsiniz. Saygılar.

Güncellemeler:
Güncelll çalışmak isteyenlerr iş arayanlarr

0|0

Kızlar Ne Diyor 1

  • Sürekli iş

    0|0
    0|0
    • Düşünüyorsanız yardımcı olabilirim , Günlük veya Sürekli iş olarak başvuru yapabilirsiniz.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor... ;