Kocaeli Çocuk Rehabilitasyon Merkezi'nde neler olduğundan haberiniz var mı?

Geçtiğimiz günlerde 2 öğrenci okula giderken çocuk sesleri takip ediyor ve tabelası olmayan büyük bir binanın camında imdat çığlıkları atan kızları görüyorlar ve güvenlik görevlisinden bilgi almaya çalışıyorlar. Güvenlik görevlisi rehabilitasyon merkezi olduğunu söylüyor ve bunları geçiştiriyor. Öğrenciler polisi arayacaklarını söyleyince de güvenlik görevlisi "polis geliyor zaten siz gidin" diye kovmaya çalışıyor. Polis gelince de içeri giriyor ve bir süre sonra hiçbir şey olmamış gibi çıkıyor. Öğrenciler şikayetçi olmak için bir savcıyla görüşüyor ama konuşma ortasında savcıya gelen bir telefondan sonra savcı da bunları geçiştiriyor.

Daha sonra polis öğrencileri çağırıyor "bilgi alacağız" diyerek. Öğrencilerden biri darp ediliyor.

Bir çoğunuzun haberi yok ancak orada insanlık dışı şeyler dönüyor ve herkes bunu gizlemeye çalışıyor.

Videolardan birinde kız Davut adında bir adama "ÇOCUKLARI ELLİYORSUN" diye bağırıyor. Büyük ihtimalle taciz/tecavüz vakası.

Detaylı bilgi Burada
İçinizde insanlık namına bir şey varsa pasif kalmayın. O iki öğrenci arı kovanına sopa soktu ve doğru olanı yaptıkları için darp edildiler.

Birkaç gün gündemde kalıp unutulmaması gereken bir olay var, kendinizi çocukların yerine koyun ve olayı gündemde tutun!!


0|0

Kızlar Ne Diyor 1

  • Evet gördüm yazıklar olsun onlara yönetime

    0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor... ;