Eyyy Millet. Lütfen ailemle ilgili bir sorum var bakar mısınız? Detayimada bakın? Anketli?

şu an 21 yaşındayim. Annem Babam 2011 de ayrildilar. Her neyse bu 5 senede o kadar acımasiz seyler yaşadim gördümki. Babam yobbaz bir insan. Imamhatip mezunu dinci gorunur ama tam tersi. Bosandiktan sonra bir suru kadinla arkadas oldu. Kendi evimdeki bazamda baska birisi uydu. Her neysee. Ben 5 seneden beri ilk gunden beri annemi tuttum. Ama zaman zaman annemin kardesleri annemi kiskirtip beni babama gonderirdo tartisirdik. Ama 1 hafta sonra yine annemle barisirdik. Babam yobbaz, bagnaz, cahil bir insan bana 5 senedir sadece bir tişört ve de bir pantalon hediye etti. 5-6 ayda bir 40 lira zor harçlik verir. 3 ay konusuruz 9 ay konusmuyoz. Annem bir yerde danisman. Son iki yildir huyu, ahlagi cok degisti. Aramiz Akp ve Fetocular gibi oldu. Bu aksam haksiz oldugu yerde bana biçak çekti, birde 20 yasinda erkek kardesim var, kronun teki. Benim tam zit versiyonum. Ağzi bozuk, asi, kro, cahil, hannzoo kiliklo, boyle çommar bir insan. Ben ise koyu Türk Milliyetcisi Beyfendi, Asil Biriyim, Agirbasliyim. Bunlar yuzunden okuyamadim. Iki yillik dandik bir yer okuyordum. Ama sevmedigim o uyduruk okulu. Mezun olamiyacam. Malesef lise mezunuyum Şu an :) Mesala Biraz Beyaz Türklükte var bende :-D Öyle her işede gidemem. Kendimi çok yalniz hissediyorum. Ama haalaa turp gibiyim. Ailem mi hakli ben mi hakliyim sizce. Yalan konusmam ben. Bir iş hayatim olmadi :) Bence en buyuk kusrum bu. Yinede kim hakli ben mi onlar mi? Inanmazsiniz belki ama inaninki çok zeki bir insanim. :) Mesela birini ziyaret ettim hastanede :) Otobusle lunaparkin onunden gectim. Dedimki kendi kendime :) lunaparkta eglenmek eglenceli olur dedim ama herhangi bir terorist kendini patlatabilir diye dusundum. Iki gun sonra pakistanda lunaparktaki teror saldirisini gordum haberde. :)

• SEN HAKLISIN
    62%(8)53%(9)Oy Ver25%(1)
  • AİLEN HAKLI
    38%(5)47%(8)Oy Ver75%(3)
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kesinlikle seninle soğuk bir banyoda mumları yakıp sigara içerken saatlerce konusmak isterdim.. Abi ya gülerken ağlatırsın ya

0|1
    0|0
    • :) :) Ben cok iyi biriyim zekiyimde. Dostca tanisalim istersen :)

• Ailen haklı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor... ;