Yalniz kalmamak icin ne yapmam lazim?

cok yalniz hissediyorum kendimi ne yapacagimi bilemez haldeyim bikac kizla kavga ettim ve kendimi aciz hissediyorum kimsem yok yakinimda ne yapmam lazim yardim edin lutfen..

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Önce sakin olmayı denemeli, öğrenmelisiniz. Ondan sonra kafanıza uygun insanları yavaş yavaş edinmeye çalışmalısınız.

1|0
    0|0
    • Yorumumu okuyup en iyi görüş olarak değerlendirdiğiniz için size teşekkür ediyorum. Saygılarımla.

En İyi Kız Görüşü

• Merhaba canım. Bu durumu tam anlayabilmemiz için yalnızlık senin için ne anlam ifade ediyor onu tam olarak anlamamız gerekiyor. Biraz daha açık olursan sana yardımcı olmaya çalışacağım. Sevgilerimle..

0|0
    0|0
    • Siniftaki iki uc kizla tartistik sonra ben bu kizlarla baglarimi kestim simdi de cok yalniz kaldim konusacak kimsem kalmadi. Siniftaki diger kizlara yanasmaya calisiyorum onu da yapamiyorum ne yapmam lazim bilemiyorum ya

• Öncelikle onlar dediğin gibi 2 3 kızmış, bunu bir yere yaz. Eğer gerçek arkadaşın olsalardı bağlarınız bir tartışmada kesilmezdi. Bu durumda yalancı kalabalıktansa yalnızlık senin için güzel bir seçenek (bence). Sorunun cevabına gelince.. Sorununun içindekileri karşındakilere net bir şekilde anlatamamandan kaynaklandığını düşünüyorum. Konuşmak istediğin herkese nötr olarak duygularını yazmaya ne dersin? Yüzde yüz sonuç alacağından eminim.

Erkekler Ne Diyor 7

• Bende öyleyim kardeşim ama bir hobi bulabilirsin kendine spor yap, kitap oku inanılmaz vakit geçirtiyor illaki bir arkadaşın vardır kafelere vs... giderek vakit geçirebilirsin ben daha kötüyüm. :(

1|0
    0|0
  • Kitap oku. Onlara sarıl. Onlar seni yalnız bırakmaz.

0|1
    0|0
  • Onlardan başka arkadaşın yok mu ki?

0|0
    0|0
    • En yakin arkadaslarim baska okullarda. Kendi okulumda sinifimda bir kiz grubu var onlara da yaklasamiyorum yakinlasamiyorum maalesef

• Evet ne yazik ki bitse de kurtulsam

• Kızlar yalnız kalır mıydı ya

0|0
    0|0
  • Sosyalleşmek lazım

0|0
    0|0
  • hobi bul

0|0
    0|0
    • Ne hobisi bulabilirim ki? Okulda o hobiyle ugrasamam da zaten yine yalniz kalirim

• sıkılmazsın işte zamanın nasıl geçtiğini anlamazsın bile

• bir kediyi evlat edin

0|0
    0|0
    • Yok ben o kedi derdine ölen kizlardan degilim hic olmadim maalesef

• Çiçek büyüt

Köpek besle

Hayır ne istiyorsun amacın kocaysa git onu bul başka bişey gelmiyor aklıma hafız

Kızlar Ne Diyor 3

• Bosver bende yalnızım ilk baslarda cok takardim kafama ama simdi oyle defil okulda cik tek basina otur herkez seninle ilgileniyor ayrica yanlizlik herzaman iyidir

1|0
    0|0
    • Ama sanki o kizlar arkamdan bakip bana guluyolarmis gibi hissediyorum.. Ben de daha once hic yalniz kalmadim o yuzden cok kotuyum ve cidden istiyorum birilerini yanimda

• Anladim üzülme gerek yok hayirli bir arkadas olsunda xaman alirsa alsin

• Yanlız kalma

0|0
    0|0
  • Telefon kullanma

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;