Erkeklerden/adamlardan korkuyorum?

karşı cinsime neden bu kadar guvenmıyorum bılmıyorum ama galıba bu duygum sacma derecede artıyor.
Gel gör ki kocaman adamlar, hatta dedem yaşındakiler bile afedersiniz ama öküz gibi bakıyor bu durumdan hem tiksiniyorum hem de korkuyorum.
Tek başıma yolculuk etmeye korkuyorum
Tunellerden gecerken korkuyorum
Hava kararınca yola cıkmaya korkuyorum
Erkeklerın/adamların benden bişeyler ister gibi, ima eder gibi bakışlarından korkuyorum ve arkadaslar bakımlı bırı olmama, ilgiyi sevmeme ragmen bu durum mıdemı bulandırıyor bu cogu açık kızlar içinde gecerli.
Kendimi böyle hissetmek istemiyorum lütfen. Bu sitede de böyle insanlar cok var bılıyorum beyler sadece muhattap oldugunuz kadınlara ılgı gosterın tanımadıklarınızı rahat bırakın.
Kızlar sizler ne dusunuyorsunuz?

0|0
620

En İyi Erkek Görüşü

• İşte bunların hepsini görmezden geleceksin, bakma sen o adamlara, etrafında 2 tane çok güvenebileceğin dostun bir tane sevgilin olsun, geriye kalan erkeklerin hepsini sil gitsin.
    Toplumu ne kadar kınarsak kınayalım değişmiyor.
    Evet 70lik dede diyebileceğimiz kişiler bile bakıyor yelteniyor.
    Kadın olmak bu ülkede çok zor.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hiç korkmuyorum 😎

0|0
    0|0
    • bende eskiden korkmazdım ama ulkedeki vakalardan dolayı malum..

• sanırım öyle yapacagım. ama once kendımı savunmayı ogrenmem gerek

• Aynen💪💪

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• Bir Erkek olarak seni anlıyorum düşüncelerinide doğru buluyorun haklısın burdanda onlara iyi bir cevap olduğunu düşünüyorum herkesin düşüncesi kendine sonuçta

1|0
    0|0
  • Ben ufak tefek bir Ada'm değilim belli bir saatti bırak Aksaray gibi yerlerden geçerken ben bile çekiniyorum , Bu ülkede kadın olmak zor doğrusun Ulan hepimizin karışı kızı kardeşi Anası var kendimize kendi namusumuz başkasınınki ne oluyor tiksiniyorum insanlardan

1|0
    0|0
  • gece ıssız bir sokakta görürsem, bende korkarım

1|0
    0|0
  • türkiyede normal aslında çünkü kadın bir öğretmen eyerki 14 yaşındaki bir kıza taciz ediyorsa yolda yürürken kadınlar süzülüyorsa normal diyorum geçiyorum :(

1|0
    0|0
  • Hiç bir kadına öküz gibi bakmadım bakmamda ama hoşuma giden birine kaçamak bakışlar atarım

1|0
    0|0
    • kaçamak bakışlardan bahsetmıyorum. bak mesela yasıtın olur bakarsın o da bunu anlar ama evliler. yanında kadını cocuguyla olanlar. kahvenın kapısında sacları beyazlamıs sıgara ıcenlerden bahsedıyorum

• Anladım haklısın o derece bakana bende olsam rahatsız olurum

• Fazlaca konuyu dert etmişsin. Görüşlerine katılıyorum tabi ama bu kadar psikolojini etkileyecek derecede ileriye götürme. Kadının yeri ülkemizde her geçen gün daha geriye gidiyor maalesef, eğitim düşüyor.

0|0
    0|0
    • o yonden şanslıyım. eğitim konusunda falan haklarımı her zaman her konuda savunurum ama su adamlar sınırlerımı bozuyor

• Korkun zaten :D

0|0
    0|0
  • Siz bilirsiniz

0|1
    0|0
  • En iyisini yapiyon korkanın anası aglamaz

0|0
    0|0
  • butun sorun senin kapali olmanda iste!!! kafan oksijensiz kalmis... acta bir hava alsin

0|1
    0|0
    • canım ben kapalı falan değilim hgasdfdaafghda

• fkrim sacma degil duz mantik... yakalandin itiraf et ya da salakca yazdin kabul et!!!

• ya yuru git kimse senin anladıgın gıbı anlamadı olayı asıl anlatmak istediğime yogunlastılar ne bos ınsansın uza

• kardeş malesefki günümüzde böyle insanlar fakat kızma ama sen nasıl giyiniosun? giyinsende öyle bakmamak gerekir.

0|0
    0|0
    • ben pek açık bir kız değilim.

• aynen

• ama bazende evhamlı olmamak gerekir.

• tanışalım işte ilgi göstermek için neden bu korku altında bir sebep mi var?

0|0
    0|0
  • Korkmaa

0|0
    0|0
  • doktora git

0|0
    0|0
    • insanların dik dik bakmaları, tanımadığın insanların seni rahatsız etmesi.. bunlar gerçekten rahatsız edici ama sen yine de görün bir doktora

• Bende sizden korkuyorum her an her şeyi yapabilecek kapasitedesiniz..

0|0
    0|0
  • Gel ben korurum seni :D

0|0
    0|0
  • Smithwesson magnumlar oluyo küçük
    Bulundur yanında güven gelir
    Hemde bir sıkıntı anında tak tak

0|0
    0|0
    • inan biber gazı onerır katıl mı olayım :D

• Ayrıca sıkmaya dahi gerek kalmaz
      Dogrultugun taktirde adamın suratına
      Kaçmaz uçar

• Dalga geçiyorum 1 saattir
      Bil istedim

• vucudunu koca adamların gözüne sokamassan onlarda sana yiycek gibi bakmazlar,

0|0
    0|0
  • Bazı filmler bunu güzel yansıtıyor. Hiç olmaması dileğiyle :/
    www.hephdfilmizle.com/.../...e-dublaj-izle-610.jpg

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben korkmuyorum, öylelerine acıyarak bakıyorum ama haklısın

1|0
    0|0
  • bende korkuyorum erkeklerden.. çünki zarar veriyorlar

1|0
    0|0
  • Katılıyorum sana

1|0
    0|0
  • kimse kimseye bakmaz kadin kuyruk salamadikdan sonra... edebinle adabinla giyinip kusaniorsan ki eger yolda düz yürümesini biliosan sana kimse bakmaz ister türkiye olsun ister avrupa olsun...
    ha bakan varsa bile onlar insanlik zafindan cikan gorbagor hayvandirlar azmis kadinlara yem olmak isteyen ama olamayan gorbagor erkeklerdir... biz nasil avrupada rahat dolasiyoruz kimseler laf atmio,,, demekki türkiyedeki bayanlarda biseylik varki erkekleri bastan cikarabiliolar...

0|0
    0|0
    • farkındamısın sacmaladın suan?
      ben adam akıllı erkeklerden bahsetmedim bunu yazarken a<mıs erkeklerden bahsettim zaten. kadınlara zarar verende onlar.
      giyinse örtünse bakmazlar diyosun ya bir fotograf var iki adam motorda sadece gozlerı acık olan kadınlara bıle bakıyorlar keske resmı gonderebılseydım.
      neyse by

• o resmi biliyorum neyi kast etigini bende diyorum ya gorbagor kadin nasibini almiyan azmis erkekler yoldan cikanlar en fazla o sekil asilir takilir bakar vs ama acik giyniliosa felan normal erkegin bakmasi kaldiki kadinlarda bakio... saana lafim degil zaten umarim anlamissindir ne demek istedigimi :D

• Bende öyle

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;