ırkçılık yapanlara iki çift laf söyleyecek olsanız bu ne olurdu? dil din ırk cinsiyet ayrımı yapan herkesten tiksiniyorum açıkçası

0|2

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatta iki seyden nefret ederim.
    1-ırkçılardan
    2- zencilerden :/

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• her türlü insanla tanışmaya çalışıyorum her insan güzel

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• ırkçılık yapan teröristtir. çünkü dünyaya o sevmediği ırktan gelse, yine ırkçı olacağı için terörist olur doğal olarak

0|0
    0|0
  • Beynin nasıl çalıştığını çok merak ediyorum o tiplerin doğarken hangimizin din dil Irk seçme şansımız vardı ben Türk'üm kürtte doğabilirdim alevide çerkezde şeçme şansımız varmıydı yoktu neyi paylaşamıyoruz koca Dünya'da anlamış Değilim

1|0
    0|0
  • Allah karşısında sorguya çekildiğine
    hangi ırktansın sorulmaz
    insanmısın? hangi dindensin sorulur?

0|0
    0|0
    • otu boku dine imana baglıyorsunuz arkadaş yav

• sen demedin mi cahil olma diye ne yazdıgın farkında değilsin daha ben açıp okumusumda sen hani çok iyi biliyorsun ya sana sorayım dedim ama gördüm ki sap gibi kaldın öyle had canım hadi bu işler öyle klavye başından cahilsin demekle olmuyor sende zeka seviyeni belli ettin

• @nvllivs_in_verba okudugun halde cahılsın ne diyim
      bu arada yazarkene bırdahakşne cahilsesi olan birini getirde bana tercüme etsin seni anlamakta güçlük çekıyorumda :D

• Yapmayın dinen uygun değil.

0|0
    0|0
  • Irkçılık yapanlara iki çift sözüm, TÜRK'ün TÜRK'ten başka dostu yoktur.

0|3
    0|0
  • beben ırkçıyım kendi ırkımı degilde sakson ırkını mı sevecem?

1|2
    0|0
  • ben kendi irkima asigim, iyki bu irktanim. Ama baska her hangi bir irktan nefret etmem. Benim irkima saygi gösterdigi süre benden zarar görmez onuda severim. Amaaaaaa benim TÜRKe kefen bicmeye kalkarsa sonu korkunc olur

0|1
    0|0
  • çok araştırılması gereken ince bir konu. dinde yasaklanmış sonuçta. ben genelde ırkçılık yapanlara değilde ırkçıları ırkçı yapanlara basarım kfürü.

0|0
    0|0
  • Irkımı severim, Türk'üm. Türk Oğlu Türk'üm. Kürtle Evlenmek İstemiyorum-İstemem. Bu Irkçılık Değil Tercih. Rusla Da Evlenmem Tek Türk Olsun Yeter

0|0
    0|0
  • Türkiyede bu soruyu sorman çok komik. Çünkü herkes türk ırkının diğer tüm ırklardan üstün olduğuna inandırmış kendsini. Bence aradığını burda biraz zor bulursun

0|0
    0|0
  • Atsizciyim 😉

0|0
    0|0
  • Alayinizin a-q

0|0
    0|0
  • Bu dünyada oksijen israfı yapıyosunuz.

0|0
    0|0
  • Sen üstün zannettiğin ırkını kendinmi seçtin?

0|0
    0|0
  • Hepinizin canı cehenneme

0|0
    0|0
  • faşiştim ırkçıyım en üstün ırk türk ırkıdır

0|1
    0|0
  • ırkçılık yapanlardan bende tiksiniyorum, ama vatan hainlerinden iki kat daha tiksiniyorum...

0|0
    0|0
  • o tiksindiğin insanlar arasına rahatlıkla beni alabilirsin.
    o ermenilere her daim yapacağım.

0|0
    0|0
  • Bende Arap'lardan

0|0
    0|0
  • O karaktersizlerin insanligindan suphe ederim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• İnsan değilsiniz derdim. Bir de şeref denen şey siz de bulunur mu diye sorardım?

1|1
    0|0
  • Kendini tebrik ediyorum arkamızdan vuran hainleri hain ilan edebilme kapasitem var diye
    Yoksa at gözlüklü bir hümanist olurdum korkunç bir körlük bu :d

0|1
    0|0
  • Kendisini diğerlerinden üstün kılan şeyin ne olduğunu sorardım bn

0|1
    0|0
  • aa tiksiniyomuş bizden @coldsun_ hadi üzülelim😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
    • Soran ne kadar üzüldük bilemezsin, bu hüzünle nasıl yaşayacağız marwol 😔😔😔

• Az insan olsunlar

0|0
    0|0
  • Tiksinmiyorum. Çoğunda haklılar.

0|1
    0|0
  • Söyleyecek bir lafım yok muhaattabim değiller

0|0
    0|0
  • tamam ırkcılık cok kotu bısey ama gelde ermenılerı sev adamlar bildiğin kötü tohum

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;