Basınızdan kaynar sular dokuldugunu hıssettıgınız anlar nelerdi?

hanı olur ya.. degısık bır duygudur o anlık bır sokla kaynar sular dokulur basınızdan.. cok yasadınızmı bu anı? can sıkıntısı bıraz dertleselim

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• haha iş yerindeki PCde ekrana notlar alan not kağıtçıkları var ya yapışkan notlar diye geçiyor win7'de. notları hep oralara yazardım, önemli notlar bir de unutmamam gereken falan :) bir kere temizlikçi bayan geldi masamı temizleyecek, ben de açık olan programları kapatayım dedim, alt+f4 yaptım peş peşe, bir baktım notlar da gitti ekrandan! o an ne olduysa bana kız korktu ve dedi ki "noldu sana bembeyaz oldun birden!" sonra yapışkan notları bir daha açtım ki meğer yazılar silinmemiş geri geldi hepsi o an bir oh çekmiştim :D

1|0
    0|0
    • bir anım daha var, eşim şahit olsa da o anlatsa :D
      annem dominant bir kadındır, hele hele finansal konularda çok hassastır ve sinirli bir yapısı vardır. neyse, annemler için TV bakıyorum uygun kapmanyalar filan takip ediyorum, Teknsa'nın turuncu indiriminde çok uygun bir tvye denk geldim, dedim alayım mı dedi al hemen kaçırma, işte bilgileri girdim siparişi verdim annemin k. kartını da girdim ödemeyi onayladım ve bir baktım ki taksit yapmamışım tek çekim yaptı direkt! o an ben ben değildim bişiler oldu bana, eşim ben hayatımda böyle bişi görmedim dedi :D sonra ben konuşacak durumda değildim resmen kekeliyordum dilim tutulmuştu anam s*çtı ağzıma falan deyip duruyorum. çünkü harbi çenesinden duramazsınız öyle böyle değil :D sonra eşim aradı müşteri hizmetlerini böyle böyle sonra bankaları aradık falan da iptal ettik, 1 hafta sonra daha uygununa Bimekste buldum ordan aldık :D ehuheuheuheu

• :D :D hahaha kotu olmus ama ıyısın hadı kurtarmıssın

• insanın kanı çekilir yüzü bembayaz olur derlerdi de harbi öyleymiş demek, öyle olmuşum aniden :D

Erkekler Ne Diyor 12

• Bakkala girmiştim sigara almağa, bir tane sigara verir misin dedim, verdi. Bende parayı çıkartmak için elimi cebime attım, o sırada adama bakmıyordum, kafam aşağıya dönüktü. Adam dedi ''Lucy Strike markasını denediniz mi? Çok hoş, tavsiye ederiz'' dedi. Bende yok teşekkür ederim ilgilenmiyorum dedim, kafamı bir kaldırdım, adam yanımdaki adama söylüyormuş.

1|0
    0|0
    • oluyor oyle arada kalıyorsun oyle :)

• Arada oluyor evet, yapacak bir şey yok...

• dalgın olunca cok oluyor o bende genelde oyleyımdır

• :D :D Kaynar su değilde banyo yaparken yazın soğuk su ayarlıcağıma aşırı sıcağa ayarlamışım ölüyordum. Çok uyuz oldum kaynar su dökülseydi bu arada iz kalırdı :D

1|0
    0|0
    • haha delii :D yanlıslamasına kaynar cay ıctım oyle cok kotu oluyor

• kabul ettımı bare

• Afedersin ama sanırım bana göre oldukça gençsin dedi çok tatlıydı abla harbiden ha :D :D :D Bende öyle kibar ve nazik bir eş istiyorum :D Üniversitede bulabilirim belki aramıyacağım kendileri gelir :D

• 1|0
    0|0
  • 5 yıl sevip aşık olduğunuz insan başkası ile evlenirse !

1|0
    0|0
  • cok yasadım hala yasamaya devam edıyorum

1|0
    0|0
    • aynen :/

• yapıyroum dostum elımden geldıgınce arada oluyor boyle bende anlamadım :(

• gecer hep oyle olcak degıl ya gonlunu ferah tut sen

• Babamı kaybettiğimi öğrenince

1|0
    0|0
  • Geçen ay bir kız arkadaşım uzun süre adet olmadı 4 test yaptık 1i pozitif çıktı baba olucam diye korkmuştum en kötü an. ım buydu ama baba olmuyorum daha erken 😄

1|0
    0|0
  • Yandigimi hissederim

1|0
    0|0
  • Oldu yapmaz dediğim arkadaşım sırtımdan hançerledi

1|0
    0|0
  • 3 aydir kuzeni olarak bildigim kisinin aslinda sevgilisi oldugunu ogrendigim an iste o an..

1|0
    0|0
  • Dertleşelim.
    Benimde ihtiyacım var 😌

1|0
    0|0
    • walla hanı boyle bazen olur ya sankı dunya ustune cullanmıs gıbı. gununde bır kasvet olur sessızlık arayanın soranın olmaz boyle bos bos oturursun. aynı o moddayım yanı. acaıp bır moral bozuntusu var uzerımde

• Aynen.
      Özelden konuşalımmı? Uygun görürsen

• Mesajını bekliyorum

• Insan içinde birt yapmak...

1|0
    0|0
    • sende araba gecerken yap taktıgı bılmıon :D

Kızlar Ne Diyor 6

• defalarca aldatıldığımı öğrendiğim andı

1|0
    0|0
    • :((( acıtır ah ah

• acıtmaz mı hiç. uzun süreli bir ilişkiyse hele eşekten düşmüş karpuza dönüyo insan

• Sık sık yaşadım bu şoku artik hic birseye sasirmiyorum

1|0
    0|0
  • Aldatıldığımı öğrendiğim zaman hissettim o kaynar suları

1|0
    0|0
    • anı tansıyon dusmesıne benzeyen degısık bır hıs. uzuldum canım :(

• 2 veya 3 defa yaşamıştım heralde

1|0
    0|0
  • bir kere yaşadım ikincisi pek önemli değildi

1|0