Neden hep maço, sert, aştığı astık kestiği kestik tarzında erkekler, kizlar tarafından tercih ediliyor?

Yani soru başlığından da anlayacağınız üzere yukarıda saydığım özellikler bende yok olmasını da istemiyorum ben olduğum gibi mutluyum burada bir sıkıntı yok fakat gerek sosyal gerekse reel ortamlarda yaptığım tespit ve gözlemlerim sonucu kızların ya da çoğu kızın bu özelliklere sahip erkekleri arzuladiklarını gördüm. Yani tamam naif sessiz, sakin erkeklerle de çok iyi ilişkileri var ama bu ilişki aşk ilişkisinden ziyade arkadaşlık ilişkisi.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Daha cool soğuk durduğu için benim görüşüm yani çok laubali değil ama bazılarıda beğeniliyoruz diye burnu havada geziyolar ego tavan yapmış durumda. Beğenmek karşıdan oluyor o cool görünenler genellikle tek takılıolae ya da düzenli bir ilişkileri olmuo cünkü havalarından etrafı göremiyorlar

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kendilerini güvende hissettiklerinden olabilir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• sorumluluğu azaltmak için kontroıl erkekte olsunn diye kıskanılsınlar diye

0|0
    0|0
  • Itici tipler

0|0
    0|0
  • Yanılıyorsun astıgı astık bir insanla ugraştım ve ugraşmaz olaydım degmezdi şimdi o benim peşimden, sürünüyor

0|0
    0|0
  • oyle tipler itici tipler, ben hic hoslanmam ama haklisin kizlarin cogu oyle tipleri tercih ediyor cok seyle baglantili egitim duzeyi, ozguven eksikligi, ailede oyle tipler varsa normal karsiliyorlar, dayak yedikten sonra pisman oluyorlar sonra bide oyle bir piskopattan ayrilinca baslarina gelmedik de kalmiyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Öyle bir şey yok yavrum. Propaganda bunlar. Güven veren erkek arkadaştan öteye gitmez. Olay sadece bu

0|0
    0|0
  • böyle bir şey yok dostum emin olabilirsin onlar sadece şehir efsaneleri ve binde bir olan şeyler

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;