Bugun Dünyadaki son gününüz olsa?

Bugun dünyadaki son gününüz olsa "ASLA" yapmam dediğiniz neyi veya neleri yapardınız?

Güncellemeler:
En iyi görüşü hala seçemedik biri gelip şu eig'i alsın artık!

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Dün doğum günümdü bugün ölecek miyim ulan, ne şanssızım derim. Bişey de yapamam herhalde. Ölümü beklerim :/

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Herkese olduğu gibi davranırdıkta Allah korkusu var işte

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Çoğu zaman insanlara karşı sustum kimisine hak ettiği cevabı vermedim, kimisine utandığım için hakettiği güzel sözleri söyleyemedim. Bütün dürüstlüğümle herkese her mutluluğumu ve mutsuzluğumu anlatır, öyle ölürdüm. İçimde bu son uykumda hiçbir şey kalmasın.

0|1
    0|0
  • Okula gitmem eve arkadaşlarımı ailemi son kez görmek istediğim herkesi çagırırım

0|2
    0|0
  • Asla sevmem dediğim insanları asla sevmem. Asla affetmem dediklerimi affetmem. Asla dediğim hiç bir şeyi yapmaya kalkmam.

0|1
    0|0
    • Peki sonradan pişman olucağını düşündüğün bişey yok mu yapmassan pişman olacağın?

• Allah korusun canım çirkinlere kim önderlik edecek sonra 😀

• Ahahahaha yerime veliaht seçtim bıraktım ben, sorun yok :D

• Gider bir tane motor alır onunka son hız yaparım,
    Paraşütle atlarım
    Sokağa çıkar herkese "Ben gidiyorum siz kalıyorsunuzzzzz"diye bağırırım.

0|1
    0|0
  • Uçmak isterdim bol bol

0|1
    0|0
    • Gerçekçi bişeyle gel 😀

• Paraşüt olsun uçurum olsun özel jet ne olursa olsun bütün para dökerdim ailecek uçardık

• Yine hiçbirini yapmazdım

0|1
    0|0
  • Asla yapmam dediğimi yine yapmam. Ama yüksek bir yerden paraşütsğz atlayabilirim. Madem ölcez uçmadan ölmeyelim be

0|1
    0|0
  • Beni boşver sen kendine bak

0|0
    0|0
  • Kurban oldugum rabbim nerdeeee.:(

0|0
    0|0
  • Giderdim aç birini doyururdum, sadaka verirdim. Küs insanları barıstırırdım. Son günümde asa yalan söylemezdim, üzmezdim kimseyi :)

0|0
    0|0
  • sevişirdim

0|0
    0|0
  • Hemen gider koynuna girerdim nomıssızın :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Değişik bişey yapmazdım uyurdum

0|1
    0|0
  • son günüm olsaydı eğer tecavüzün araştırılmasına meclisde hayır oyu kullanan herkese tecavüz ederdim...

0|1
    0|0
  • Asla yapmam dediğim şeyi hala yapmam.

0|1
    0|0
  • Asla dediklerimi son günüm için yapmıyorum zaten. Son kez yurtdışına çıkıp sevdiğim insanların elini öper ankarada ölümü beklerdim.

0|0
    0|0
  • Olmeden gunaha girmeyek
    #DiyorumBen^^

0|1
    0|0
  • Şu köşelerde semt çocuğu ayağına takılan bonzaici gençler varya hepsini Rus ruleti oynamaya davet ederdim ne kadar götürürsem okadar temizlemiş olurdum 1 tane bile olsa kârdır derim 😁

0|0
    0|0
  • Zaten dünyanın son günü niye son gün günah işliyeyim ki?

0|0
    0|0
  • Tüm alacaklılara iki gün sonrasına randevu veririm.

0|0
    0|0
  • brazzers'da kameraman olmak isterdim -_-

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;