Yakışıklı değilim ama tipsizde değilim ben neyim?

Bu soruyu cevaplayana kadar rahat uyuyamam. Arkadaşlar kafama takıldı bu soru arkadaşlar çevre vs. yakışıklısın falan diyorlar ama ben kendimi beğenmiyorum belki de daha yakışıklılarla kıyasladığım için ama kıyaslamadığım zamanlardada beğenmiyorum. aynaya bakınca mesela. tamam tipsiz değilsin diyorum ama yakışıklıda değilsin. ha bu arada annemde babamda tip olarak normal insanlar yani ne güzel ne çirkin tipleri. ne biliyim siz ne diyosunuz bu konu hakkında?

Güncellemeler:
Yakışıklı doğulur heralde öyle mi sonradan olunmaz?
GÜNCEL.

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• -Sen yakışıklı değilsin sempatiksin kanka
    +Yani?
    -Bi boka yaramaz ama idare eder işte

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Yakışıklı olup olmamak bence çokta önemli değil karakter önemli. Cok güzel kızların yanında cok yakışıklı adamlar mı var bir düşün

0|1
    0|0
  • bence kendini çok farklı insanlarla kıyasladığın için öyle düşünüyorsun. banada güzel diyen çıkıyır ya da çirkin diyen çıkıyor bazen aynanınkarşısında çok güzel kızlarla kıyasladığımda kendiimi kötü buluyorum ama o kızları kafamdan sildiğim an benimde bir giderim var düşüncesi kafama yatıyor bence bu çoğu insana olur. bence kendimizi birileriyle kıyaslamamalıyız

0|1
    0|0
  • Çirkin insan die şey yok tur bakmsz insan vardır

0|1
    0|0
  • bende öyleyim

0|1
    0|0
  • Bunda takılacak ne var? Çık bir sokağa bak insanların çoğu ortalama tiptedir çok az bir kesimi çok yakışıklı/çok güzeldir.

0|0
    0|0
  • Görmeden ne denirki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor... ;