Fazla Mı Rezil Oldum?

Az önce (tamda yemek yerken) kapı çaldı arkadaş falandır galiba dedim ağzımda doluydu açtım kapıyı Superonline elemanları buyrun hanımefendi dedim net kullanıyor musunuz falan dedi hayır dedim (yalan) bir sn dedim yutkundum falan kadın güldü yalandan öksürdü anlattı falan kartını verdi gitti arkalarından baktım kadın giderken güldü çokmu rezil oldum sizce.

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ya geçen gün sınıfta arkadaşın biri ishal olmuş.. sınıfın ortasına sıçınca ben de yardıma koştum dayanamadım neyse sonra ceketimi verdim falan arkadas üstünü değişince ceketimi geri verdi bana bokluydu sonra sınıftaki bokun benim oldugunu sandılar bence ben daha çok rezil olmuşum

0|1
    0|0
    • Yazık olmuş sana beterin beteri varmış demek.

Kızlar Ne Diyor 2

• hayır sanmıyorum ben de bir keresinde üzerimde bornoz varken kapı açmak zorunda kalmıştım bir keresinde de yüzümde maske varken senin sadece ağzın doluymuş en azından

0|1
    0|0
  • Dogallıgın cok komıkıme kactı net kullanıyomusunuz (yalan )

0|1
    0|0
    • Yalan demeseydim çok uzatacaklardı gitsinler diye dedim nerdeyse ölüyordum zaten hemen gidip su içtim kendime geldim.

Erkekler Ne Diyor 1

• :D :D :D Rezil olmuşşundur kesin ne rezil olcan be alt tarafı yemek yerken gelmişler yutkunmuşşun. :D

0|1
    0|0
    • Ben bu yaşıma kadar ağzım dolu kimseye yakalandığımı hatırlamıyorum bu ilk oldu ondan dolayı sordum.

• Bende sandım işte don ile karşıladın diye :D

• O kadarda değil ama 😊

Yükleniyor... ;