Hiç kız arkadaşım olmuyor. Ne yapmalıyım?

Yakışıklı değilim çirkin de değilim yani değişik bir tipim var o kadar da ahım şahım değil ama çok da çirkin değil yani. 18 yaşındayım. Hiçbir kızın elinden tutmadım. Sokakta yabancının veya arkadaşımın yanında güzel bir kız görsem kıskanıyorum, o an ağır bir depresyona giriyorum (o anki ergenlik acısı bana büyük bir zevk verir yani). Sevdiğim birisi var ama sevdiğimi teklif etsem bir şey değişmez sadece kendimi rezil ederim (çok utangaç ve beceriksizim).

Ygs de düşük yaptım. Bir tek annemle aram iyiydi onunla da sınav sistemi yüzünden aram bozuldu. Babam yüzüme bakmaya bile utanıyor. Tüm mal ve varlığım cebimdeki 5 lira 50 kuruştan ibaret. bir kere yerde 100 lira bulmuştum. Paradan sadece bozuklar kaldığı gün, para sahibi mobese sayesinde beni bulup parasını istedi Olay büyüyünce babam kendi cebinden çıkartıp verdi. bunu niye yazdın derseniz; hem şansızlığımı hem de şerefsizliğimi size göstermek istedim. Yani 2 günde parayı bitirmiştim ve paranın hepsini içkiye verdim. Ayyaş olduğumu sanmayın her gün rakı bira alacak param yok. Olsa da alamam zaten rakı bol sıfırlı, bira da 8 lira. Sigara da icmem yani içmek isterim de ölümden ve hastalıktan çok pis korkarım, bu yüzden de sigara içmem.

Anlayacağınız çok kötüyüm bu aralar. Uçurumdan baş aşağı düşüyorum, tutunacak son bir dal arıyorum. Her gün intihar edip kurtulasım geliyor. (çok pis intihara meyilliyim). Bunu bir psikologa anlatsam benden dolarlar isterdi, siz ise değerli zamanlarınızı bu saçma yazılarıma ayırıyorsunuz ve hiçbir şey istemiyorsunuz bu yüzden sizi seviyorum :)

Güncellemeler:
Değerli yorumlarınız için sagolun

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• La oğlum çok uzun la. Okumaz kimse bunu.

“Fısıldamalısın,” “Kadınların sana yaklaşmasını istiyorsan onlarla fısıldayarak konuş.”

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Zamanla olur merak etme. :)) sanırım 1998 doğumlusun hangi ay?

0|0
    0|0
  • Kardeşim benim. Bu anlattıkların sallamasyon değilse hadi ordan et yaşadığın hayatı.
    Anan baban her zaman kalacak insanlar. Onlarla bir iyi bir kötü olursun.
    Kız meselesi de kardeş bak aşkta hızlı olan kazanır. Cesaretli olan. Git konuş ya. En fazla hayır der.

0|0
    0|0
  • Eksi sozlukte yazacan ozaman

0|0
    0|0
  • olur bigün

0|0
    0|0
  • Abi takilma yaa yasin kucuk bosver

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;