Ülkede yaşananların sizce sorumlusu kim?

Şimdi polyannacılığı bir tarafa bırakıp cevap yazmıcaklar yazmasın hakaret ederim olanı oldugu gibi söyleyin teröristler harici yaşananların sorumluları kim Bu ülke bu hale nasıl geldi? Bana mantıklı açıklamalar yapın.

Güncellemeler:
##

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Durumlar cok karisik. Biz burda 'sen suclusun' demekle bir yere varamayiz
    1. ülke daha cok karisir
    2. ülkede daha cok problem cikar

Aci ama gercek bizim üllemizde cok cahil insanlar var harbiden CAHIL. Türkiyeyi top eu ülkesi olarak getiremedigimiz sorunda bizim millet zaten. Ilk problem kadin ve erkek arasindaki daglar kadar farklar. Hersey zaten 'Ac pipini amcalara göster oglum' demekle basliyor. Sonradanda serefsiz olup o pipiyle kadinlari ele gecirebilceni zanediyor.

Ah ah bizim ülkeden adam olmaz. Osmanli veya Atatürk devri gecdi artik. Zamaninda atalarimiz düsmanlarini yenerken bugün biz Torunlari o düsmanlara yeniliyoruz

0|2
    0|0
    • bak harbiden çok iyi yazmıssın olayı farklı yere çektiğini sandım ama amcalara pipini göster muhabbetinden konuyu çok iyi bağlamışssın.

• Tskr ederim

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Erdoğan

0|1
    0|0
    • sen erdoğanı savunurken olayların sebebinin onun oldugunu bile bile savunuyorsun yani öyle mi?

• Kısmette ne varsa o olur.
      Ben inançlı biriyim kadere inanırım

• uzaktan davulun sesi hoş gelir kısmette diyorsun yaşayınca görürsün umarım yaşamazsın diyeyim de. Neyse bol şans.

• Akpkk

0|1
    0|0
  • Yine senden beklenmicek soru sormuşssun bebeğim, olayın sorumlusu sadece akp başka kim olabilir ki?

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• 1.) Teror orgutleri
    2.) Bunlari destekleyen diş gucler.
    3.) Yanlis politika izleyen hukumet
    4.) Terur ve terorist partilerine sempati duyan bastakini indirecez derken vatan hainligine varan davranislarda bulunanlar.

0|1
    0|0
    • Teröristleri zaten tartısmaya gerek olmadığını detayda söyledim de mevzu o değil ki baştakini indiricez değil baştaki %50 oy almış bir parti sebebini soruyorum ben hani açıklasınlar ben merak ettim neyini savunabilceklerini.

• Ben diger partileri savunmuyorum zaten ama bunlarin savunulcak tarafi olmadigi ortada Gs fb maci bile iptal oldu rezillik sadece Ülkemin dustugu hale bak.

• Elestirecek kizacan milyonlarca sey var inan. Ama saglikli 1 tane cozum onerisi gormuyrm. Ne hukumetten ne mualefetten

• bize bir bombacı mülayim lazım.. bu işin başka çözümü kalmadı

0|1
    0|0
  • Bence Yanlış siyaset.
    Yanlış alınan kararlarla ülke uçuruma sürükleniyor göz göre göre.

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;