20 yaş anne olmak için erken mi?

Ben 20 yaşımdayım eşim 42 yaşında. Ben çocuk yapmak için daha erken oldugunu düşünüyorum, eşiminde acelesi yok zaten (bu yaşına kadar bekar kaldıgına göre)
Ama eşimin baba olmasını istiyorum yaşı geçmeden
Eşimin yegeniyle samimiyiz kardeş gibiyiz kız benden 1 yaş büyük şu anda hamile, bende özeniyorum kızı öyle görünce
Sizce erken mi?

Güncellemeler:
Evli bayanım özel mesaj diyorlar ayıp!
Yardımcı olur musunuz

0|0
88

En İyi Erkek Görüşü

• 22 yas cok fark ya bence biran once dogur yoksa ilerde sorun olur

1|0
    0|0
    • Bende o yüzden istiyorum yoksa bende hazır degilim ama o pek istemiyor

• Yani gizli oldugun icin ozelden yazMiyom sana yoksa bikac sirum olucakti size cunku sen gercekten cok isdedigin ortada sadece kafan karisik acaba neden istemiyo

• Evet burdan sorularını sorabilirsin özel mesajlara kapalıyım istersen sende gizliye geçebilirsin

En İyi Kız Görüşü

• adamın yaşı zaten geçmişş. ayrıca babamla aynı yaşta.

0|0
    0|0
    • Daha 42 yaşında ayrıca bakımlı sportif bir adam ve o işte benden çok daha aktif
      Senin baban yaşında olması birşey ifade etmiyor

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Yapp

0|0
    0|0
  • Abinin yasi gecmeden yap bir tane

0|0
    0|0
    • Abin istemiyor ki kendisi free takılan bir adam ama ben onu düşündügüm için istiyorum

• Guncellemeni ustume aldim, ayip bir sey yaptigimi dusunmuyorum. Esini kandirabilirsin diye bir kac tuyo verecektim, burada herkes okuyor.. Yanlis anlasildiysam eger "ozur dilerim"..

• Bizim eşimizle aramızda yalan olmaz ben eşimi kandıramam eşim herşeyden kıymetli

• Senin için erken ama eşin için geçti geçiyor. Bence doğur.

0|0
    0|0
    • Eşim istemiyor

• Doğurursan evdeki huzur bozulacaktır. Eşin seninle mantık evliliği mi yaptı?

• Hayır beni seviyordu zaten o benimle evlenmek istedi

• Değil yanlız çok düşünmek lazım zor süreç çünkü

0|0
    0|0
    • Böylede ev çok sessiz hep belgesel seyrediyoruz puzzle yapıyoruz dışarı çıkıyoruz geziyoruz spor yapıyoruz çogunlukla zaten

• Abin senden daha saglıklı
      Kıskançlık iyi degildir sende saglıgından olursun mazallah

• Abime bak be bunun sırrını söylesin bana nasıl korumuş formunu 😂

• O yaşta evlendiysen git doğur

0|0
    0|0
    • Evlenmek ayrı dogurmak ayrı

• 22 yaş farkı çok fazla değil mi

0|0
    0|0
    • Fazla ama seviyorum

• Yuttum de ama yutma sende

• Bir konu da yardım eder misiniz bana

• Baban yaşında adamla evlenmişsin, ne denebilir ki?

1|0
    0|0
    • 5 yıl önce ögretmenimdi bende hala şaşkınım

• Bana hiç ahlâki gelmiyor, kusura bakma. Bekaretini kaybetmiş kızlara da namussuz gözle bakmam. Fakat böyle adamlara kananlara acıyorum.

• Ben bekaretimi eşime verdim ilk sevgilimde eşim oldu kendimi ahlaksız olarak göremiyorum

Kızlar Ne Diyor 7

• 20 yaş evlilik için bile erken bence ama evli olduğunuza göre artık erken diye bir şey söz konusu olamaz. Kendinizi hazır hissettikten sonra olabilir.

0|0
    0|0
    • Eşim pek istemiyor gibi zaten beni sevmese benimle evlenmezdi takılırdı aramızdaki yaş farkı çok olunca millet yanlış anlamasın diyede erkenden evlendik biraz

• daha kendin çocuksun

1|0
    0|0
  • Erken yaşta evlendiği göre anne olmayada hazırsın bence erken değil eşinin yaşı bakımından da bakarsan olaya bence zamanı

0|0
    0|0
    • Ama eşim istemiyor bebek aglar başım agrır diyor
      Eşim eskiden bizi dersimize girdigindede böyleydi bizi serbest bıraktıgında sınıftakiler konuşunca keeesss başım agrıyor derdi

• Bende korkuyorum ama eşim istemiyor diyelim bebegimiz oldu ya hiç sevmezse çocugunh

• Insan kendi canından kanından olan bir güzelliği nasıl sevmez ya böyle düşünme o bebek olduktan sonra emin ol senden daha fazla üstüne düşücek

• ideal bence

0|0
    0|0
    • Ama eşim istemiyor pek bende onun yaşı geçmesin diye istiyorum ne yapmalıyım

• eşin istemiyosa yapıcak bişey yok

• erken değil bence.

0|0
    0|0
  • kendini hazır hissediyorsan neden olmasın

0|0
    0|0
    • Yapamam diye korkuyorum eşim zaten istemiyor pek benim eşim free takılan bir adam rahatına düşkün ama ben onun yaşı geçmesin diye istiyorum bebek yapmayı adamın yegenide hamile kızla sık görüşüyoruz kontrole gidiyoruz benide etkiledi

• ikinizde birbirinizi hazır hissedince çocuk yapın gerçekten büyük bir sorumluluk

• O işte hiç bir zaman hazır hissetmicek

• Cok fark var niye evlendin?

1|0
    0|0
    • Sevdim aşık oldum okuldaki diger hocalardan farklıydı ilk onu 14 yaşımda gördüm liseye başlayalı 2 hafta olmuştu görür görmez başım döndü sanki eşim olacakmış gibi hissettim

• En iyisi esinlen o konuya bir daha ac.
      Cocuk hic mi istemiyor? Yokda simdimi degil

• Biz evlendigimizden beri bu konuyu açmadık ben geçen gün açtım istemedigini söyledi gerekçe olarakta çocuk aglar benim başım agrır ugraşamam dedi
      Ama çok takıldım bu meseleye
      Ailesi zaten evlendigi için hala şokta kimse onun evlenecegini hiç düşünmemiş evlenmez demişler eşim evlendigi için mutlu o konuda sorun yok ama baba olmayı hiç hayal etmemiş sanırım
      Zaten kendisinin bekar hayatı tek gecelik ilişkiler üzerine kuruluydu

Yükleniyor... ;