Sizce kim hakli? Ben haksizsam, nerede hata yaptim?

Abimin bir kiz arkadasi var. Bu kizla cikmaya basladigindan beri eve harclik getirmiyor, babam vefat ettigi icin annemle kaldik. Evimizde pek yemek bulunmaz, hep atistirmalik olarak gecistiririz, abimde disarda yer gelir sorarsan hep tost yemis olur o yuzden toktur ama her haftasonu kiz arkadasiyla sehir dislarina gidip mangal yakar, kahvalti eder vs vs. Nisanlandi kizla 2 hafta once. Bugunde kiz bize geldi yemege, bende oncesinde abim uyurken telefonunu karistirdim, kiz abime "kardesine cok para verme" "kardesin bugun bana soguk davrandi sebebi ne" "hayat kardesine guzel, ekmek elden su golden tek derdi okul, para kazanmak gibi sikintisi yok" gibi seyler yazmis bir kac ay once. Bide surekli beni sormus, kardesin nerde napiyo evde mi dershanede mi okulda mi yazmis, yahu sanane? Bugun kiz gelincede bende dogal olarak kizin yuzune kakara kikiri gulmedim, icime sogukluk geldi iyice. Kiz gittikten sonrada "bundan sonra sen benim kardesim degilsin, seni seven ocdir, bundan daha buyuk yemin olamaz gor bakalim" dedi, yuzunede vurmadim mesajlarini okudum diye. Muhtemelen kiz abime kardesin bana gene soguk davrandi dedi, pazartesi kizin isyerine gidip konusacagim, ne olursan ol bizim aile hayatimiza, para meselemize burnunu sokma diye. Kim hakli?

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• sonuna kadar haklısın bence su kıza bak dağdan gelip bağdakini kovmaya çalısıyor gözü sana dikmiş belli

0|0
    0|0
    • Evde ac oturan benim, masukiye daglarinda kahvalti yapan o. Hala abime para verme kardesine demis.. Allah islah etsin ne diyeyim? Evlenince mutlu olur mu boyle insanlar..

• Umarim

• insallah konusmak istersen mesaj atabilirsin

• Bu kadar yazdığına göre sen haksız olamazsin.
    Ben haksız olurum ama yine sen olamazsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;