Erkek arkadaşlar bir akıl verin?

Okulda bir erkek arkadaş gurubu var biz 3 kız bu grup da 4 erkekten oluşmakta...

biz bunlarla dönem başı langırt oynadık birkaç kez falan neyse ama sonra biz hiç selam vermedik bunlar baktığı halde yanlış anlamasınlar diye (çünkü okulda tek langırt oynayan kız biz olunca çoğu erkek açılmaya çalıştı)

Biz başka erkeklerle falan oynamaya başladık sonra bunlar kıskandı mı bilmiyorum bize çok kötü bakmaya başladılar ama biz sadece langırt oynarız hiç konuşmayız yanlış anlaşılmayalım diye

Bu arkadaşlarla sürekli karşılaşıyoruz onlarda sürekli langırt oynuyor bizde ama baştan ne olduysa iki tarafta gıcık gibi

Biz bunlarla arayı düzeltelim tekrar oynayalım dedik ama bunlar bize resmen tripli yüzümüze bakmıyorlar

Sizce nasıl yaklaşalım gidip konuşsak ne derler kendimizi nasıl açıklarız?

Güncellemeler:
Güncelllllll
Arkadaşlar sizce açık açık konuşmalı mı konuşmamalı mı?

0|0
12

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• konuşun yoksa iş daha kötüye gider

0|0
    0|0
    • Ne konuşmalıyız sence ne diyebiliriz baştan beri hiç selam vermedik

• Anladım tamam inşallah sorunu çözeriz de bu gidişle böyle kalacak gibi yine de sağolun :-)

• gidin tekrar langırt oynayın sadece o grupla en mantıklısı o

0|0
    0|0
    • Geçenlerde bir kişi lazım dedik arkadaş hiç suratımıza bakmadan başka arkadaşını yolladı ve çok kötü bakıyor bize

• Yani soyle diyelim biz bunu size yapmis olsaydik ve sizle konusmaya karar verdik ve langirt oynamaya cagirdik konusmayi başlatacağız nasil baslamaliyiz konuya nasil girmeliyiz :)

• E biriniz sert biriniz gönül çalmış en iyisi o :) benim tavsiyem 3. nüz yok diyorsanız trip... :Dolanınız

Kızlar Ne Diyor 1

• Bizde konusmayi dusunuyoruz ama basta cok sert durdugumuz icin cekiniyoruz biraz nasil konusacagimizi ne diyeceğimizi bilemiyoruz ters teper mi sizce

0|0
    0|0
    • Sevimli poncik ben kankişton :) bu yorumu diğer yorumun altına kopyala yapıştır yap :)

Yükleniyor... ;