Fenerbahçe maçını yöneten hakemi nasıl buldunuz?

Bence hakem gayet başarılıydı Fenerbahçeli futbolcuların son dakikada yaptıkları terbiyesizliğe rağmen soğuk kanlılığını korudu. sizce nasıl bir maçtı?

0|0
25

En İyi Kız Görüşü

• Çok beğendim

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bak kardeşim nasıl bir zihniyetin var bilmiyorum. Fenerbahçe'den nefret eden bir adamım. Ama dünkü maçta yapılan şerefsizlik sadece Fenerbahçe'ye değil Türkiye'ye de yapılmıştır.

Her ne kadar nefret edersen et Türkiye'de et ama hangi takımımız olursa olsun Avrupa'da bizi Kırmızı Beyaz Türkiye'yi temsil ediyorsa ona saygı duymak zorundasın seve seve...

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Ofsayttan gol veren, bir tarafından penaltı uyduran, ağzına açana kart gösteren mi soğukkanlı iyi hakemdi? Fenerbahçe'liyim evet ama bir kör bile görür bunu ya. Böyle bir rezillik gormedim ben, herif dua etsin sağ çıktı o stattan.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• hakemin verdiği penaltı kararı tam komedi ya. :-) top eline çarpsa da penaltı versem diye beklemiş resmen. zaten ondan sonra kırmızı kartla oyun koptu. üstü kapalı takım kayırmaktı hakemin yaptığı. :-) sonuçta alan memnun veren memnun. braganın da işine geldi tabi.

0|0
    0|0
  • penaltı olmayan pozisyonda penaltı veren, ofsaytı kaçıran, mehmet topal a ilk yarıda sarı kartı ucuz çıkaran, alpere kolay kırmızı çıkaran bir hakem mi iyi yönetti maçı?
    futbolun a sını b sini bilen biri bunları yapmasın.
    Not: Galatasaraylıyım..

1|1
    0|0
  • Hakem yanlış karari çoktu ama fenerli futbolcularinda akrasif davranışları bu hale getirdi isi

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;