Gariban kız zengin erkekle oluyorda gariban erkek zengi kızla hiç olabilirmi?

Türkiyede erkeklerin işi gerçekten çok zor geçen gün gördüm bizim orda hiçbir özelliği olmayan bir kız garibanda diyebilirim lüks arabadan inerken gördüm yanındaki adam 30 yaşında var birde peki sizce tersini düşünürsek gariban bir erkek kendisinden yaşça büyük zengin bir kızla birlikte olmak istersen ben kızların seninle aynı çizgide değiliz dediklerini gördüm ama hemcinslerim kendi egolarını tatmin etmek adına ister yaşça küçük ister gariban olsun yinede alıyorlar hayatlarına benim gördüklerim bunlardı sizler farklı birşey gördünüz mü hiç?

0|0
12

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Adaletsizlik

0|0
    0|0
    • aynen öyle ve sizler hiç haketmediğiniz halde öyle zengin oluyorsunuz kendi halinizde olan garibanları hor görmeye başlıyorsunuz armut pişsin ağzıma düşsün hesabı var tabi bu gafım genel yani çalışmayıp ekmek elden su gölden yaşıyım hesabında olan kızlara

• Ben de garibanm kimseyi kendimden asagi gormem haddim degil. Eger oyle biri olsaydim uni okudugum halde liseyi bile okumams ilkokul mezunu biriyle cikmazdim ama o beni birakti ben seviyordum

Erkekler Ne Diyor 2

• Olmuyor bro

0|0
    0|0
  • Hayır olmaz :)

0|0
    0|0
    • ama hiç haketmedikleri halde çıtayı yükseltip zengin oluyor o kızlar işte hemcinslerimin kabahati burda zaten kızlarda adam gibi çalışmıyorlarki sonuç böyle oluyor

Yükleniyor... ;