Sigara içen bir kız için ne düşünürsünüz?

Sigrara içen kız sizce itici midir mesela ben içerken hep çekinirim ayıplayıcı bakışları var siz ne düşünüyorsunuz

0|1
1628

En İyi Erkek Görüşü

• Sigara içmeyi sevenler kötü düşünmez ama içmeyen birisi için; kötü koku üzerinden eksik olmaz, dişleri sararmaya başlar, bir espri yaparsın gülerken öksürük tutar, telefonda sesi yavaş yavaş kalın gelir konuşmak istemezsin, beraber bir yere gidildiginde yemeğin içmenin tadından önce icilecek sigara mutlaka dusunulur, disarisi buz keserken sigara içilen bölüme geçmeye ısrar eder vs... nerden biliyorsun dersen bende çok içtim, icmeyincebunlari rahat farkediyorsun. . Bence rahatlamak için başka sağlıklı yollar bul.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende içerken çekiniyorum insanların bakışları rahatsız ediyor. Millet neler neler yapıyor göze batmiyor bizim sigara icmemiz sorun oluyor

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

• Güzel hoş biriyse keşke içmeseydi derim. İlgimi çekmiyorsa yorum yapmamada gerek kalmaz diğerleri için.

1|0
    0|0
  • bir şey düşünmem saygı duyarım

1|0
    0|0
  • Ben içmeyen biriyim ve içen kız görünce keşke içmese sağlığa zararlı diye düşünürüm. Ve çekinme ayrıca sonuçta ayıp birşey yapmıyorsun

1|0
    0|0
  • Ben sevmiyorum itici geliyor kendim içmediğim için, ama içen arkadaşlarım beğenebiliyorlar, kişiden kişiye değişir yani

1|0
    0|0
  • bişey düşünmüyorum

1|0
    0|0
  • sigara içmeyen biriyle sevgili olmam hayatta :D hele bide içme şu zıkkımı dedimi kıyamet kopar 3 pakete yakın içiyorum ben tabi bu hanımda tutmasını falan bilicek sigarayı önemli tutuş :D

1|0
    0|0
  • Sigara içen kız çok itici. Hele otobüs molasında içen kız çok daha itici.

1|0
    0|0
  • Ben sigara içen kızdan hoşlanmam sadece kız değil erkeklerin de icmemesi gerek şahsen ben icmiyorum😊

1|0
    0|0
  • Bu soru bu sitede 1 milyon defa soruldu. Bence çok itici.

1|0
    0|0
  • itici

1|0
    0|0
  • Aksine çekici bana göre. Ancak sigara kullanmayan erkeklere itici geliyor.
    Zevkler renkler..

1|0
    0|0
  • her zaman itici gelir bana

1|0
    0|0
  • İtici

1|0
    0|0
  • çok yakışmıyor

1|0
    0|0
  • İçmeyin lann içmeyin

1|0
    0|0
  • selam dahi vermem o derece tiksindirici geliyor bir bayanın elinde sigara

1|0
    0|0
  • İçmeyen birine itici gelir ama içen birine gelmez yani

1|0
    0|0
  • Hiç bir şey

1|0
    0|0
  • @xprototypex enes içerken aşırı itici oluyor ya içmesin pez. venk @demşr1907

1|0
    0|0
  • allah kurtarsın derim

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 15

• Çok itici geliyor bana ya bay bayan fark etmez kul tablası gibi 😢

1|3
    0|0
  • Bisey dusunmem

1|1
    0|0
  • Ben sigara içen insanlardan uzak duruyorum bana göre iticiler. Arkadaş olmayı tercih etmem.

1|0
    0|0
  • Diğer tüm insanlar b*k yesin. Ayıplayacalarmış ahah. Boşversene.

1|0
    0|0
  • Kokuyolar pis pis

1|0
    0|0
  • Sigara içtiğini düşünürüm lol. :(

1|1
    0|0
  • İçmek isteyen içebilir kime ne ki? Ben sadece dumanı bana doğru gelirse rahatsız olurum o kadar, benim annem de içiyor. Bazısına iticidir de benim gözüm alışmış herhalde:d

0|0
    0|0
  • Bir kıza yakışmıyor bence

1|0
    0|0
  • Su kizlardan ayip veremediginiz ne ya sigara icmek ayip mi her seyi erkekler mi yapicak

1|0
    0|0
  • ben herkesin içinde içmeyi sevmem özellikle yolda yürürken evde içerim oda tadımlık

1|0
    0|0
  • bence bir bayana hic yakismayan seylerden biri

1|0
    0|0
  • Rahatsız olmam yanımda içilse dahi. ya da eleştirmem. Ama kendimde asla içmem ve denemem

1|0
    0|0
  • iç gitsin :D

1|0
    0|0
  • itici görünüyor

1|0
    0|0
  • Tiksiniyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...