Egosu çok yüksek olan bir arkadaşım var ve kurtulamıyorum ne yapmalıyım?

Egosu çok yüksek bir arkadaşım var. Ne ara samimi olduk inanın bilmiyorum. Bir anda hayatındaki en iyi arkadaşı olmuşum, öyle söylüyor. Sorun şu ki, bu kız beni tüketiyor. Gerçekten en ufak bir şey hakkında onun düşündüğünden farklı bir şey söylersem iki üç gün boyunca bunu dilinden düşürmüyor. Ne kadar uzaklaşmaya çalışırsam o kadar yapışıyor bana. Ve ben artık kendi arkadaşlarımla dahi görüşürken benimle gelip herkesin ilgisini üzerine çekmeye çalışıyor, çekemediğinde olay çıkarıyor. Ben gerçekten bu kızdan nasıl zarar görmeden uzaklaşacağımı bilemiyorum. Sizce ne yapmalıyım?

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• Zihtir git hayatımdan egosuna şaaptığım de bitiyo o şekilde

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Konuşmamalısın.

0|0
    0|0
  • ne yapcaksın kes ilişkini olsun bitsin ;)

0|0
    0|0
    • Çok güzel dedin de, bütün fakülteyi bana karşı doldurabilecek kapasitede biri bu. Kesemiyorum.

• yok ya ne olabilirki bişi yapamaz bence ;)

• Zarar vererek uzaklaş sende kısasa kısas

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• açık açık dşcen böylelerine

0|0
    0|0
  • direk söyle ne düşünüyosan onun hakkında. yüzsüz değilse mubbeti keser başka türlü kurtuluşun olmaz

0|0
    0|0
    • Yüzsüzün önde gideni. Hoşlandığı adam bir başkasıyla birlikte, adamla kızı ayırmak için kıza yapmadığı çirkeflik kalmadı. Yazdığı mesajları alt alta birleştirsen 10 sayfa tutar. Bana bile 10 dakika geç cevap attığımda 56 tane mesaj atacak kadar trip atıyor.

• 5-6 değil bildiğin 56. Yazıyla ellialtı olan 56.

• yuhh ya bela resmen kavgasız gürültüsüz kurtulamazsın anlaşılan üzüldüm senin adına

Yükleniyor... ;