Babam olmadığı için mi hep kandırılıyorum?

20 yaşındayım babam ben 1 yaşındayken trafik kazasında vefat etmiş bu yüzden mi hep kandırılıyorum herkes bana yalan söyluyor sonra da bir çöp gibi atıyor...

0|0
920

En İyi Erkek Görüşü

• Sadece sen babanın eksikliğini duyuyorsun ve herşeyi ona bağlıyorsun.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• alakası yok. o senin kişiliğinle ve karsındakı insana sergilediğin tavırla ilgili. sen müsade etmezsen o tür sorunlarla karşılaşmazsın.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• Alakası yok sis

0|0
    0|0
  • kullanılmanın sebebi babanın vefatı (Allah rahmet eylesin) değil.
    karakterinin bir türlü oturmaması..

0|0
    0|0
  • Çöp gibi atıyor derken niye kendini kullanıdırıyorsun aklın yok mu senin? Başın sağolsun da bu durumunun seni kullanmalarıyla alakası yok.

0|0
    0|0
  • Baban olsaydı da kandırılmaya devam edecektin. Zira baban her dakika yanında olmayacak. Bu senin salaklığın, babana bağlayarak vicdanını rahatlatmana gerek yok...

0|0
    0|0
  • alaksi yok.
    Sen olaylara duygusal yaklasiyorsun bence. Bu piskolojiden kurtulmalisin.
    Güclü olup insanlarla savasmayi bilmelisin.

0|0
    0|0
  • Babası olanlarda kandırılıyor sen dikkat etmelisin

0|0
    0|0
  • tam olarak öyle...
    ben bu durum yüzünden çok hassas yaklaşırım

0|0
    0|0
  • birilerine fazla güvenmek istiyorsun güçlü ol yeise kapılma sakın sev ama güvenme yoluna girer anlarsın zaten samimi inssanla samimiyetsizi

0|0
    0|0
  • kullandirma sende kendini

0|0
    0|0
  • Bana yaz.

0|0
    0|0
  • Kanmazsan kandırılmazsın denemesi bedava

0|0
    0|0
  • Hayır dürüst sadık temiz kizsin o yüzden atıyorlar ve inşallah temiz kalmissindir şerefsiz in biri kullanip atmamistir

0|0
    0|0
  • abin ablan var mı?

0|0
    0|0
  • allahg rahmet eylesin
    ama alakası yok senlik bir durum

0|0
    0|0
  • sorun sende kendini korumayı öğren

0|0
    0|0
  • Herkese guvenme... okuyormusun calisiyormusun?

0|0
    0|0
  • yok öyle bişeyyy..

0|0
    0|0
  • başın sağolsun da. ne alaka şimdi baban olsa kandırılmıcakmıydın bu senin kendi kişiliğinle alakalı babanla ne alakası var

0|0
    0|0
  • Ne yapıyorlar yatağa atıp sonra tekmeyimi basıyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Ne alaka? bu kişiliğinle alakali bir durum. Babası hatta abileri olan kızlarda bal gibi kandırılıyor. Sende 1 kereden kendine ders çıkarmayı öğren. İnsanlara 2. Şansı vermeden önce iyice ölç biç sonra karar ver. Bu yaşta bu devirde ilişki yürütmen çok zor olacak bence bol bol kitap oku insanları tanıma yeteneği kazan ondan sonra birini al hayatına bayan arkadaş olsun sevgili olsun fark etmez.

0|0
    0|0
  • Babanin mekanicennet olsun güzel kardesm. oyle dusunme insanlar cok acimasiz sana ozell bisey degilki kadin olmak okadar zorki

0|0
    0|0
  • Canım benımde anne babam öldü aılemde sahip çıkmıyo o yuzden insanlar arkan olmadıgını düşünüp daha cok ezıyolar malesef

0|0
    0|0
  • Kanmayacaksın işte güvenmeyeceksin kimseye

0|0
    0|0
  • O senin salaklığın/ saflığın. Baban olmadığını da söyleme öyle hemen ya.

0|0
    0|0
  • Hayır 21. Yy dayız hepimizin kaç yaşındaki insanların başına geliyor, sana özgü bir durum değil böyle düşünerek kendine acıma

0|0
    0|0
  • kullanmalarina izin vermiceksin bu senin elinde

0|0
    0|0
  • Kimseue guvenme baban vefat etti boşluktasindir faydalanmak istiyorlardir guven-ME

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;