Sevgilimin annesi. Face hesabi acmis yadirgadim acikcasi sizce yanlis mi dusunuyorum?

Yani esinden ayrildi o yasta ne gerek var buyuk ihtimal gorumcem olcak kizi yapti acti hesabi ama yadirgdim erkek arkadasim hergun bana kiziyordu face i kapat bilmem ne kapattirdi actim tekrar sonra kendisi face tutkunu oldu anneside yeni acmis. boyle bir durumda ne dusunurdunuz?

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• Evlenmeden bu konuları düşünmene hiç gerek yok. Enerjini başka konulara harca bence.

1|0
    0|0
    • Ailem olcak onlarda dusunmem gayet normal cunku boylr seylerr hos bakmayan insanlardi ozellikle sevgilim yani bana yapmadgini birakmadi faceim oldugunda

• Dedim ya
      Annesiyle sen bir değilsin.

• Peki tesekkur ederim..

En İyi Kız Görüşü

• Facebook kullanmakta yadırganacak bir şey yok

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Kınama.
    Ayıplama...
    70 yaşındaki insanların da artık facesi booku var.
    Bazıları oyun oynayıp kafa dağıtmaya çalışıyorlar
    Bazıları fotoğraf paylaşımlarına bakıyorlar.
    Devir gerçeklerin yaşandığı değil,
    like, takip, beğeni devri.
    Yani sanal aleme hepimiz girdik.
    Allah sonumuzu hayır eylesin.

0|0
    0|0
  • Facebook bir sosyal paylaşım platformudur.
    Yaş aralığına takılma sebebini anlayamadım
    Araştırır bakarsan emekli astsubaylar-emekli polisler-emekli öğretmenler vs. vs. grupları var
    Şimdi oradaki 60+ yaşındaki insanlar birbirleriyle irtibat halinde oluyorsa bunun kime ne zararı var ya da nesi yanlış?

0|0
    0|0
    • Iyide bunlara karsi cikan insanlar yapiyor bunu sevgilim az kavga etmedi benle faceimi kapatmam icin

• Niye yadirgamiyor tamam beni kiskaniyor biliyorum ama annesi de yapmasin madem bu kadar tersse bu konuya

• Onu da gidip onunla konuşacaksın biz yorum yapamayız

• Ayrilinca ne yapsin vakit gecirecek ona oyun falan ogretin facede cani sıkılmasin

0|0
    0|0
    • Sende yani hee bir de oyun ogretelim. sevgilim bana face icin neler dedi kendi annesi gtti acti sinir bozucu degil mi?

• facebook koca aramak için mi?

Sen bu sebebten dolayımı ullanıyorsun?
    Ne alakası var

0|0
    0|0
    • O yasta birine uygun bulmadim herkesin dusuncesi

• Sonradan görmüşlük kôtüdür. Uzak tut onları :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Simdi sevgilinin tepkisi falan onlari bilemem de. Yani kadinin yasindan dolayi face acmasini yadirgadiysan bunda yadirganicak hicbisey yok yani gayet..

0|0
    0|0
  • Ayrılmış esinden evli degıl şstedıgını yapar yasla ne alakası var arkadaslaryla vakıt gecırır kotu bişi göremiyorum...

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;