Yakisikli erkekler gercekten olacak mi yoksa uydurma mi bunlar?

Hani cennete gidince istedigin kadar yakisikli erkek olacak diyorlar guya iyilige tesvik etmek icin :D bunlarin gercek olup olmadigini nereden biliyoruz sonucta kimse olup de dirilip orda olani anlatmadi😄

0|0
312

En İyi Erkek Görüşü

• Cocuğun eline şeker verip kandırmaktan daha beter bu... Bunlar şeker bile vermiyor verecez diyor bu bağlamda bunlara inananlar şekerle kandırılan çocuktan daha kötü durumdadır.

Dünyada çarşafı emret ahirette hurileri vaad et

1|0
    0|0
    • Bu ironiden sonra cok supheliyim. Haklisin. Gunah olan sey ayni zamanda odul olamaz.

• bıyıkları yeni terlemişler diyor erkeklere :D demek ki arap kadınları kaytan bıyık seviyor :D

• ıy nefret ederik kıldan

En İyi Kız Görüşü

• Uydurma

1|0
    0|0
    • Bana da biraz oyle geliyor ama inanmak istiyorum

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Bunu deney olarak bir çocuğu dinden habersiz büyütüp anlatsan favori masalı olurdu. Ne güzel yer huriler yakışıklı adamlar buda yetmiyor her istediğim önüme gelcek direk flan.

0|0
    0|0
    • Bu kadar iyi olmasi suphelendiriyir acikcasi bir de sonsuza kadar olmasi😄

• Gittim ben sizi yiyolar inanmyın😂

1|1
    0|0
  • "Cennetlerde tertemiz, pam pak çiftler, eşler, yani erkekler için zevceler, kadınlar için zevcler vardır.” denmesi yeterli değil midir ?

0|0
    0|0
    • Istedigimiz kadar miii

• Buradaki çoğul ifade aslında ;çoğul olan kişilere hitaben söylenene kelime gibidir. Örneğin elimdeki broşürleri size vereceğim demesi birinin birden fazla broşürü bir kişiye verecek manasına gelmez. O konumda söylenmiş bir manadır.

• sayi belirsiz yani😂

• Hepimiz guzel yakisikli olcaz orda Allah nasip etsinde

0|0
    0|0
  • hahahah erkeğe huri kadına nuri :D

1|0
    0|0
    • Iste gercek mi kavusur muyuz 😄

• bilemicem artıkk :D cübbeli ahmet güzel anlatıyo onu da :) olacak mı bakalım süpriz belki her şey yalandı

• Bazı mezheplere göre var bazı mezheplere göre cinsel organımız bile olmıycakmış bazı mezheplere göre nefsimiz olmıycakmış kesin bir kanıt görmedim ben şimdi tutupta bayan ya da erkek için cennete girmek için uğraşıcaksa insan ben cehennemi alayım mantıksız geldiği nokta şurası zaten madem her istediğimiz olucak ben diyelim sevdiğimi istedim o başkasını istedi ee kimin istediği olacak?

0|0
    0|0
    • Belki orda sevdigin kisiyi unutucan😄 Nefsimiz olmayacaksa istedigimiz kadar erkek olmasinin ne manasi var ki

• Gerçekten bak netten şunu düşünüyo insan hadi bunu söyleyen güzel bulmuş gaz verme yöntemini düşün böyle şeyleri söyleyen değil söylemene inan insanlarla birlikte yaşıyoruz bu gezegende sonra bu dünya niye böyle tövbe haşa bazen düşünüyorum böyle salakları rabbimmi yaratıyo diye

• yapacak birsey yok, var oyle insanlar karakteri guclu degil adamların hemen kanıyorlar

• La randevu evi mi orası

0|0
    0|0
  • Herkese bir tane dusuyo. 10 erkekle birlikte olmayi hayal etme..

0|0
    0|0
    • Ama orasi cennet ne kadar istersem o kadar degil miydi

• Bir fikrim yok, sabah sabah boyle soru soran sensin cevaplayan benim

• Sagol kardes

• Cenneti beklemeye gerek yok antalya come on ! ;)

0|0
    0|0
  • inanmak inanmamk senin elinde :) ya varsa sırf burda yediğin hatlar yüzünden gidemezsen üzülürm:)

0|0
    0|0
    • Herkes gitmeyecek mi cennete sonunda😄

• Sonsuza kadar bir yerde kalamazsin ama😄

• hiç böyle düşünmemiştim :) sıkılırız haklısn:):)

• Hee yani cennete girmeyi kendi aklinda garantiledin birde yakisiklimi sorguluyosun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kuranda yazıyor aşk olsun 😂

1|0
    0|0
    • Evet ama yine de gercek olmayacak gibi geliyor😄

• Neye evet dedim kuranda cennete yakışıklı olduğunna mı

• nuri demek o demek degil mi

• Hani indirilmiş bir kitap var ya inananlar için. Belki orda yazıyor olabilir. Yoksa kimseye vahiy indiğini zannetmiyorum özellikle.

0|0
    0|0
    • Gercekte olmayacak gibi geliyor sonsuza kadar amacsiz bir sekilde sadece istediklerimizin olmasi

Yükleniyor... ;